Не будемо байдужими до кожного, хто живе поряд та навчимося розуміти й миритися із особливостями інших!

6 листопада  в Україні стартує  Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень в рамках загальноукраїнської кампанії "Толерантність як шлях до Європи" Всеукраїнський Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень стане завершальним етапом загальноукраїнської кампанії "Толерантність як шлях до Європи", що вперше пройшла в Україні в цьому році. Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень розпочнеться з 6 та триватиме до 16 листопада 2008р. Організаторами заходів в межах Тижня толерантності будуть навчальні заклади, шкільні європейські клуби, громадські організації, культурно-освітні установи з понад 50 міст України.

6 листопада  в Україні стартує  Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень в рамках загальноукраїнської кампанії Толерантність як шлях до Європи

Всеукраїнський Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень стане завершальним етапом загальноукраїнської кампанії “Толерантність як шлях до Європи”, що вперше пройшла в Україні в цьому році.

Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень розпочнеться з 6 та триватиме до 16 листопада 2008р. Організаторами заходів в межах Тижня толерантності будуть навчальні заклади, шкільні європейські клуби, громадські організації, культурно-освітні установи з понад 50 міст України.

Під час Тижня Толерантності буде презентовано результати опитування на тематику толерантності, що проведено серед молоді у 18 регіонах України, а також буде проведено нагородження переможців всеукраїнського творчого конкурсу на тематику толерантності.  В 20 регіонах України на завершення Тижня Толерантності відбудеться  хода “Засвіти ліхтарик толерантності!”

З вересня місяця в Україні проходить загальноукраїнська кампанія “Толерантність як шлях до Європи“, що проводиться громадською організацією “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” разом з Мережею проєвропейських організацій в межах “Європейського року Міжкультурного діалогу” за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”. Завданням кампанії є поінформувати громадськість про зміст європейської цінності — толерантності, збільшити кількість українців, що поділяють цю цінність, вивчити рівень розуміння терміну толерантність в Україні, привернути увагу до проблем нетерпимості до різних груп  в Україні.

Учасниками кампанії  стали представники громадських організацій, шкіл, європейських клубів, позашкільних закладів, університетів з понад 20 регіонів України. – всі, хто висловили своє заперечення будь-яких проявів нетерпимості  та дискримінації  Людини.

Партнерами кампанії виступають Офіс Ради Європи в Україні, мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії “Молодь в дії”, Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ Консорціум центрів європейської інформації в Україні, Представництво Європейської Комісії в Україні. За цей час до кампанії з промоції провідної європейської цінності – толерантності в українському суспільстві приєдналося понад 50 громадських організацій, шкіл, європейських клубів, університетів, бібліотек та навчальних центрів з 20 областей України та АР Крим.

Протягом вересня-жовтня  в рамках кампанії пройшов всеукраїнський конкурс малюнків, фотографій, есе, творів, історій, віршів, гасел та відеороликів на тематику толерантності для шкільної та студентської молоді, на який подано 437 робіт. На сайті кампанії www.tolerant.org.ua можна переглянути всі роботи та проголосувати за них. Також у жовтні місяці відбувся конкурс на кращі місцеві ініціативи з проведення Тижня Толерантності в регіонах України і 10 громадських організацій в партнерстві з навчальними закладами будуть проводити 6-16 листопада мистецькі та медіа-акції, тренінги, круглі столи, семінари та багато цікавих заходів на тематику толерантності із залученням молоді.

Засвіти ліхтарик толерантності у своїму місті на знак єднання з тими,  хто цінує терпимість до інших, на знак єднання з Європою!

Приєднуйся до заходів Тижня Толерантності та Європейського Молодіжного Тижня в рамках загальноукраїнської кампанії “Толерантність як шлях до Європи” та стеж за анонсами у своєму місті та на веб-сайті кампанії www.tolerant.org.ua

Контактні особи (координатори):

Оксана Бондар

ГО ВРЦІ “Креатив”

тел: +38-0432-524580

tolerantua@gmail.com

Оксана Полівчак

ГО “Наші візії”

Тел. +38-0979040847

  *** Мережа проєвропейських організацій України створена в травні 2006 року і налічує понад 40 громадських організацій України. Метою Мережі є консолідація зусиль громадських організацій, діяльність яких спрямована на пропагування європейських цінностей, інформування про європейську/євроатлантичну інтеграцію, запровадження європейських стандартів суспільного життя, обмін досвідом та співпрацю на міжнародному, загальноукраїнському, регіональному і локальному рівнях задля реалізації європейського вибору України. Детальніше про Мережу на http://eu.prostir.ua/initiatives/euronetwork.html

 

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: