Національна асоціація фахівців з європейської інтеграції запрошує до співпраці викладачів та дослідників з областей України

Українська асоціація європейських студій, яка реалізує ряд масштабних проектів у галузі євростудій і нещодавно провела свій ІІ Конгрес, запрошує викладачів та дослідників євроінтеграції з областей України до партнерства, членства в Асоціації та участі в її проектній, експертній і науковій діяльності.  

Українська асоціація європейських студій, яка реалізує ряд масштабних проектів у галузі євростудій і нещодавно провела свій ІІ Конгрес, запрошує викладачів та дослідників євроінтеграції з областей України до партнерства, членства в Асоціації та участі в її проектній, експертній і науковій діяльності.

Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” (УАЄС) була створена у 2006 році за ініціативи учасників ряду міжнародних семінарів і конференцій з євростудій, які проходили у 2005-2006 роках за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду “Відродження”. На момент реєстрації Міністерством Юстиції України в лютому 2007 року, УАЄС мала осередки в більшості областей України, кількість яких продовжує зростати. До Асоціації входять викладачі та дослідники європейської інтеграції, членами УАЄС також є представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують проекти неформальної освіти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях. У зв’язку з прийняттям державних цільових програм у сфері євроінтеграції на 2008-2011 роки та початком реалізації Асоціацією нових проектів, УАЄС активізує кампанію із залучення нових перспективних членів і партнерів.

Серед досягнень УАЄС за минулий рік – успішна реалізація проектів за підтримки Європейської програми МФ “Відродження” – з консультування української урядової делегації на переговорах з Європейським Союзом щодо нової базової угоди, проведення Української школи європейської інтеграції на базі Національної академії державного управління при Президентові України, а також ІІ Всеукраїнського Конгресу євростудій (спільно з Британською Радою в Україні). Асоціація перемогла у глобальному конкурсі проектів за Програмою Європейського Союзу ім. Жана Моне, виграла тендер Представництва Єврокомісії в Україні на реалізацію в 2008-2009 роках загальнонаціонального проекту “Підтримка мережі Євроклубів України”.

Президентом УАЄС є проф. Роман Петров, доктор філософії Лондонського Університету, Віце-президентом є Сергій Загороднюк, к.н.держ.упр., Начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень Національної академії державного управління при Президентові України. До Правління та Наглядової Ради УАЄС входять найвідоміші фахівці та експерти з європейських студій в Україні. УАЄС представлена в Громадській експертній раді при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, активно співпрацює з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України, міністерствами та відомствами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в сфері своєї компетенції.

Умови вступу до УАЄС є прозорими, а сплата будь-яких внесків, згідно рішення Загальних Зборів, здійснюється на добровільних засадах. Детальна інформація розміщена на Інтернет-сайті УАЄС: www.eustudy.at.ua, в розділі “Членство”. За додатковою інформацією запрошуємо звертатись до Аліме Асанової, виконавчого директора УАЄС, за тел.: +38 (099) 429 80 98, europa.org.ua@gmail.com.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: