На телебаченні буде показано серіал про Ференца Ліста

25 і 26 лютого о 14:25 на “5 каналі” відбудеться показ першої частини фільму “Кохання, дароване зірками”, присвяченого композитору Ференцові Лісту (з документального серіалу “Гра долі”)

25 і 26 лютого о 14:25 на “5 каналі” відбудеться показ першої частини фільму “Кохання, дароване зірками”, присвяченого композитору Ференцові Лісту (з документального серіалу “Гра долі”). Фільм створила студія “ВІАТЕЛ” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Фільм, що складається з трьох частин, розповідає про долю Ференца Ліста та його українське кохання – Кароліну Івановську-Вітґенштайн. У першій частині йдеться про початок романтичного знайомства.

Автором проекту й автором сценарію стала музикознавець і піаністка Людмила Вольська, яка багато років займається темою “Ференц Ліст і Україна”. У фільмі представлено нові, відкриті дослідницею, факти з життя композитора. Також у виконанні автора проекту звучать твори, які Ференц Ліст написав в Україні.

Знімальна група фільму – це незмінна група серіалу “Гра долі”: кінорежисер-постановник Василь Вітер, кінооператор Георгій Кривошеєнко, продюсер Галина Криворчук, ведуча Наталя Сопіт.

2011 року світова громадськість відзначала 200-річний ювілей Ференца Ліста.

Студія “ВІАТЕЛ”
Галина Криворчук
067 465 67 36

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: