На Прикарпатті реалізовано громадські ініціативи у сфері дозвілля й екології

27 травня в Івано-Франківську представлено результати проекту “Сприяння громадським ініціативам у вирішенні конкретних проблем громад Івано-Франківської області шляхом надання мікрогрантів”

27 травня в Івано-Франківську представлено результати проекту “Сприяння громадським ініціативам у вирішенні конкретних проблем громад Івано-Франківської області шляхом надання мікрогрантів”. Проект реалізувала Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини спільно з Головним управлінням із питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків і інвестицій Івано-Франківської обладміністрації за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Загалом реалізовано 12 мікропроектів:
1. “Покращення екології, влаштування парку та дитячо-спортивного майданчика на пустирі мікрорайону “Троянда”, Калуш (Центр сприяння економічному розвитку Калущини).
2. “Соціальна мобілізація ініціатив і зусиль влади та громадськості на встановлення дитячого майданчика”, Долина (Центр підтримки та розвитку реформ).
3. “Відновлення цілющого джерела на території першого поселення на Прикарпатті в с. Буківна”, село Буківна Тлумацького району (“Громада Плюс”).
4. “Диким тваринам – природні умови”, Галич, дендропарк Галицького НПП (“Еко-Галич”).
5. “Щасливі діти”, село Кутище Тлумацького району (“Відродження Кутищенського краю”).
6. Міський конкурс соціального плакату на тему охорони навколишнього середовища, екології та довкілля, Івано-Франківськ (Благодійна громадська фундація імені короля Юрія).
7. “Щаслива дитина – щаслива родина”, Коломия, мікрорайон “Гомін” (“Товариство Гуцульщина”).
8. “Встановлення майданчика сімейного відпочинку в с. Корнич”, с. Корнич Коломийського району (Ініціативна група громадян села).
9. “Розділи сміття!”, Яремче (“Мама-86-Яремче”).
10. “Спортивний майданчик для молоді – силами самої молоді території Нивочинської сільської ради”, села Лесівка, Новочин, Гринівка Богородчанського району (“Молодіжний рух Богородчанщини”).
11. “Маленькі поради для великих змін”, село Чесники Рогатинського району (Піклувальна рада Чесниківської ЗОШ 1-2 ст.).
12. “На крилах сповнення мрій”, Івано-Франківськ (Молодіжний громадський центр “Еталон”).

Основні результати мікропроектів:
– встановлено дитячий спортивний майданчик в мікрорайоні “Троянда” міста Калуш;
– облаштовано дитячо-спортивний майданчик в місті Долина для будинків на вул. Незалежності, 24-Б, та на вул. Обліски для будинків №№20-Б, 20-А, 22-А, 24;
– відновлено цілюще джерело в селі Буківна Тлумацького району;
– споруджено системи з трьох вольєрів для великих птахів і дрібних звірів загальною площею 216 кв. м у Галицькому національному природному парку;
– встановлено 23 сітілайти соціальної реклами з плакатам переможців соціального конкурсу плакатів на екологічну тематику “Natural Banner” в Івано-Франківську;
– облаштовано дитячий ігровий майданчик в селі Кутище Тлумацького району;
– встановлено 3 дитячі ігрові комплекси в мікрорайоні “Гомін” міста Коломия;
– облаштовано майданчик сімейного відпочинку в селі Корнич Коломийського району;
– залучено населення міста Яремче до сортування твердих побутових відходів (ТПВ) шляхом впровадження інформаційно-технічних заходів, а саме облаштування майданчика для збирання вторсировини як демонстраційної моделі удосконалення менеджменту щодо поводження з ТПВ;
– облаштовано спортивний майданчик для гри у волейбол, міні-футбол, занять фізичною культурою на території Нивочинської сільської ради (села Лесівка, Новочин, Гринівка ) Богородчанського району;
– проведено 6 навчальних семінарів для 25 учасників села Чесники Рогатинського району: “Екологічний дороговказ”, “Ведення здорового способу життя”, “Правильний вибір продуктів харчування”, “Негативний вплив алкоголю та тютюнопаління”, “Швидка допомога вдома”, “Уміння спілкуватися та розв’язувати конфлікти”, а також екологічну акцію за участю 200 осіб;
– проведено анкетування 160 дітей в Івано-Франківську, загальноосвітній школі села Загвіздя Тисменицького району та Тлумацькій школі-інтернаті з метою покращення рівня поінформованості й адаптаційної спроможності до повноцінного життя в громаді.

Загальна сума коштів, спрямованих на впровадження проектів, склала 211 тис. грн. При цьому кошти, залучені переможцями конкурсу у вигляді грошових, матеріальних, людських ресурсів, склали близько 92 тис. грн.

Контакти: Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, (0342) 723 714, mkovaliv@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: