Міжнародна науково-практична конференція “Гуманітарні аспекти євроінтеграції (Духовні і творчі зв’язки слов’янської та європейської культур)”.

27 – 31 травня 2007року Дім-музей М. Волошина Заповідник "Кимерія М. Волошина" при фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження" проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "Гуманітарні аспекти євроінтеграції (Духовні і творчі зв’язки слов’янської та європейської культур).

27 – 31 травня 2007року Дім-музей М. Волошина Заповідник “Кимерія М. Волошина” при фінансовій підтримці Міжнародного фонду “Відродження” проводить Міжнародну науково-практичну конференцію “Гуманітарні аспекти євроінтеграції (Духовні і творчі зв’язки слов’янської та європейської культур).

 Крим – це історичний конгломерат різних цивілізацій та культур від древніх часів і до наших днів, який  сьогодні є  унікальним з точки зору культури так само, як і з точки зору природи,  і має великий потенціал для міжнародної співпраці  в різних сферах.

 Заходи конференції  проходитимуть у відповідному культурному центрі  XX століття – Дім Поета (тепер – меморіальний музей яскравого діяча культури Срібного віку Максиміліана Волошина), а також – в древній столиці Кримського ханства – Солхаті (м. Старий Крим), і  теперішній столиці Криму – м. Сімферополі.

 Конференція проходить за сприяння Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Кабінету Міністрів, Міністерства культури і мистецтв Автономної Республіки Крим

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: