Мережа центрів європейської інформації запрошує долучитися до розробки формату Днів Європи – 2011 «Я поділяю європейські цінності»

25-28 січня 2011 року у м. Луганськ відбудеться методичний тренінг із розробки формату проведення Днів Європи - 2011 «Я поділяю європейські цінності» для Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій. До участі у тренінгу запрошуються усі зацікавлені громадські організації.

Організатори заходу – Луганський Центр європейської інформації та громадська організація «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Проведення методичного тренінгу стане першим етапом проектної діяльності Мережі центрів європейської інформації України для урізноманітнення форм святкування Днів Європи в Україні. За результатами заходу будуть вироблені методичні рекомендації, що стануть інструментом організації загальноукраїнської компанії «Я поділяю європейські цінності» з нагоди святкування Днів Європи в 2011 році.

Наступні етапи проекту:

  • видання та розповсюдження в регіонах методичних рекомендацій щодо загального формату проведення Днів Європи-2011;
  • проведення загальноукраїнської компанії «Я поділяю європейські цінності» з нагоди святкування Днів Європи-2011 під егідою Мережі центрів європейської інформації

Вимоги до учасників:

  • особиста мотивація та мотивація організації, що делегує;

Передбачається, що особа, яка візьме участь в даному тренінгу, буде відповідати за координацію проведення Днів Європи в своєму Центрі європейської інформації/партнерській громадській організації в майбутньому та стане контактною особою на наступних етапах проекту;

  • наявність певного досвіду роботи щодо організації Днів Європи в різних регіонах України;
  • готовність брати участь в проекті протягом всієї його реалізації (січень – травень, 2011р);
  • бути представником певного ЦЄІ. Якщо ви представляєте організацію, яка не є партнером в проекті центру європейської інформації (ГО або бібліотеки), ви можете взяти участь в проекті за умови представлення листа-підримки від організації, яка реалізує проект із зобов’язанням виконання функції координації заходів у вказаному ЦЄІ в майбутньому.

 

АНКЕТА учасника

Термін подачі анкети на участь в тренінгу: 10 січня 2011 року.

Місце проведення: м. Луганськ

Дати проведення: 25-28 січня 2011 року.

Тренери: Ярина Боренько та Андрій Донець з тренерської групи «Діалог».

Керівник проекту: Наталія Датченко, тел. (099) 9372423

Асистент керівника проекту: Ганна Аладжальян, тел. (066) 5926462

Умови участі у тренінгу: організатори покривають проживання, харчування, необхідні матеріали, а також компенсують вартість проїзду з місця проживання до місця проведення тренінгу та назад за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг: плацкарт чи купе).

*****

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об’єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”.

Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: