Мелітопольці мають нагоду облаштувати подвір’я за рахунок міського бюджету

23 березня в місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся семінар “Через розвиток громадських ініціатив – до розвитку громадянського суспільства”

23 березня в місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся семінар “Через розвиток громадських ініціатив – до розвитку громадянського суспільства”. Захід провела Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” під патронатом виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

На семінарі було розглянуто можливості участі в місцевому конкурсі “Активний мешканець”, умови реалізації й фінансування.

Начальник відділу житлового господарства виконкому Мелітопольської міськради Володимир Івасенко детально розповів про конкурс: “Активні мелітопольці, небайдужі до стану подвір’я свого будинку, можуть стати учасниками цього конкурсу. Для цього вони повинні провести загальні збори з запрошенням спеціалістів нашого відділу та визначитися з тим, які саме роботи слід провести. Потім на аркуші паперу зробити ескізний проект і розрахувати приблизну вартість робіт і подати цю інформацію, а також протокол загальних зборів до нашого відділу (вул. К.Маркса, 5, каб. №20, тел. 6 35 90). Щоквартально спеціальна комісія розглядатиме заявки та визначатиме переможців. За перше місце передбачено компенсацію з бюджету в розмірі 90% від вартості робіт, за друге – 80%, за третє – 70%. Але отримають її мешканці лише після завершення благоустрою. Тобто люди мають самі зібрати кошти, придбати матеріли, виконати роботи – або самотужки, або з залученням підрядників – і зберегти документи, які підтвердять їхні витрати. А вже після цього комісія перевірить зроблене й ухвалить рішення про компенсацію. Додам, що городянам варто поквапитись, адже загалом на програму в бюджеті передбачено 200 тис. грн.”.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: