Круглий стіл на тему «Наповнення бюджету м. Чернігова через діяльність комунальних підприємств міста. Співпраця громадських організацій, влади та бізнесу для прийняття прозорих управлінських рішень»

22 квітня 2010 року у місті Чернігів громадською організацією «Громадська рада» буде проведено круглий стіл «Наповнення бюджету м. Чернігова через діяльність комунальних підприємств міста. Співпраця громадських організацій, влади та бізнесу для прийняття прозорих управлінських рішень».

Під час заходу буде представлено аналітичний звіт щодо аналізу надходжень до місцевого бюджету від впровадження нормативних та регуляторних актів та обговорення результатів.

Учасники: представники міської влади, комунальних підприємств, громадських організацій та бізнесу м. Чернігова.

Захід відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко, 99а, готель «Придеснянський», конференц-зал. Початок о 14.00.

 

29 квітня 2010 року відбудеться прямий телеефір – публічні обговорення на Чернігівському міському телебаченні на тему «Наповнення бюджету м. Чернігова через діяльність комунальних підприємств міста».

Учасники: представники міської влади, комунальних підприємств, громадських організацій та бізнесу м. Чернігова.

Захід проходитиме з 18.00 до 19.00. за адресою телерадіоагенція «Новий Чернігів», пр. Миру, 38а, м. Чернігів.

З огляду на актуальність теми,  час ефіру буде збільшено на півгодини за пропозицією громадських організацій та телераідоагенції.

 

30 квітня 2010 року в прес-клубі «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6 А) відбудеться підсумкова прес-конференція по проекту „Криза – шанс для розвитку”, мета якого сприяння зменшенню наслідків соціально-економічної кризи на місцевому рівні через забезпечення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади щодо формування дохідної частини бюджету м. Чернігова.

Початок об 11.00.

 

Заходи відбудуться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (грант №39750).

Контакти: Катерина Герасименко, тел. 0462- 67-75-75, моб. 097-3354433

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: