Конференція “Громадянські суспільства ЄС та України: виклики та пошук можливостей в рамках Плану дій Україна ЄС на 2006 рік”, організована Європейським Економічним та Соціальним Комітетом.

6-7 лютого в Києві відбудеться Конференція "Громадянські суспільства ЄС та України: виклики та пошук можливостей в рамках Плану дій Україна ЄС на 2006 рік", організована Європейським Економічним та Соціальним Комітетом. Конференцію відвідають представники громадських організацій України та ЄС. Захід організовується з метою обговорення різних аспектів виконання Плану дій Україна – ЄС в межах Європейської Програми сусідства та Угоди про партнерство та співробітництво. Також буде приділено увагу можливостям інтенсифікації залученості українських громадських організацій до проведення реформ, орієнтованих на європейські цінності. Конференція також стане форумом, в рамках якого представники громадських організацій України та ЄС матимуть змогу обмінятися досвідом роботи, поглядами, налагодити глибші та міцніші зв’язки між собою. Таким чином, Конференція має на меті: -         посилити соціальний діалог, а також співпрацю громадських організацій України та ЄС; -         сприяти висвітленню діяльності громадських організацій, стимулювати широку дискусію; -         обговорити можливі наслідки наближення України до ЄС; -         сприяти соціально-економічного розвитку України. Конференція відбудеться у готелі Radisson за адресою вул. Ярославів Вал, 22. За додатковою інформацію звертатися до Секретаріату Європейського Економічного та Соціального Комітету у Брюсселі. Контактна особа – Жак Кемп, e-mail: jacques.kemp@esc.eu.int, тел.: +32 (0)2 546 9810, факс: +32 (0)2 546 8241).

6-7 лютого в Києві відбудеться Конференція “Громадянські суспільства ЄС та України: виклики та пошук можливостей в рамках Плану дій Україна ЄС на 2006 рік”, організована Європейським Економічним та Соціальним Комітетом. Конференцію відвідають представники громадських організацій України та ЄС. Захід організовується з метою обговорення різних аспектів виконання Плану дій Україна – ЄС в межах Європейської Програми сусідства та Угоди про партнерство та співробітництво. Також буде приділено увагу можливостям інтенсифікації залученості українських громадських організацій до проведення реформ, орієнтованих на європейські цінності. Конференція також стане форумом, в рамках якого представники громадських організацій України та ЄС матимуть змогу обмінятися досвідом роботи, поглядами, налагодити глибші та міцніші зв’язки між собою.

Таким чином, Конференція має на меті:

–         посилити соціальний діалог, а також співпрацю громадських організацій України та ЄС;

–         сприяти висвітленню діяльності громадських організацій, стимулювати широку дискусію;

–         обговорити можливі наслідки наближення України до ЄС;

–         сприяти соціально-економічного розвитку України.

Конференція відбудеться у готелі Radisson за адресою вул. Ярославів Вал, 22.

За додатковою інформацію звертатися до Секретаріату Європейського Економічного та Соціального Комітету у Брюсселі. Контактна особа – Жак Кемп, e-mail: jacques.kemp@esc.eu.int, тел.: +32 (0)2 546 9810, факс: +32 (0)2 546 8241).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: