Конференція «Зі стійкості до відновлення: ключова роль громадянського суспільства України», 29-30 вересня.

Міжнародний фонд “Відродження” запрошує представників та представниць українського громадянського суспільства долучитись до Конференції «Зі стійкості до відновлення: ключова роль громадянського суспільства України», яка відбудеться 29-30 вересня у Києві та Львові.

Конференція об’єднає представників громадянського суспільства, візіонерів та галузевих фахівців, волонтерів, урбаністів, незалежні медіа, бізнес, соціальних інноваторів, представників уряду та органів місцевого самоврядування, представників донорської спільноти та міжнародних організацій задля обговорення ролі громадянського суспільства у відновленні України.

Панельні дискусії включатимуть, серед іншого, такі основні теми:

  • Як синхронізувати підходи і процеси, відкрити шляхи до підтримки відновлення за участі громадян?
  • Ситуаційний аналіз і сценарії раннього відновлення під час війни: що ми знаємо про очікування громадян?
  • Як побудувати та підтримати соціальну згуртованість, сприяти соціальному відновленню?
  • Яка потрібна архітектура прозорості та підзвітності процесу відновлення?
  • Як поєднати відновлення України та європейську інтеграцію?
  • Як зробити відновлення інноваційним, справедливим, зеленим та людиноцентричним?
  • Які рішення для смарт-відновлення пропонують громади, бізнес та інші учасники процесу?

Ми прагнемо, щоб дискусії про відновлення та відбудову були відкритими та інклюзивними. Проте, враховуючи високий запит на участь у конференції, а також безпекові та епідеміологічні обмеження, ми, на жаль, не зможемо прийняти усіх охочих у форматі особистої участі.

Організатори залишають за собою право надсилати підтвердження учасникам, які представляють організації громадянського суспільства, що вже працюють у сферах, пов’язаних з питаннями конференції та відновлення України.

Зареєстровані та відібрані до участі наживо учасники отримають підтвердження з усіма логістичними деталями не пізніше, ніж 27.09. Усі, кого не буде відібрано для участі наживо, зможуть приєднатися до конференції онлайн.

Просимо звернути увагу на те, що організатори не мають можливості відшкодовувати учасникам вартість проїзду і проживання.

Онлайн-трансляція конференції відбуватиметься на сторінках Міжнародного фонду “Відродження” та партнерів.

У рамках конференції також пройде інтерактивна сесія “Навігатор громадянського суспільства: кроки до завершення війни та після», яку ISAR Єднання проведе 30 вересня наживо, у Львові. Кількість учасників/учасниць обмежена, участь можлива лише після підтвердження та відбору організаторів заходу. Слідкуйте за оновлення на сторінці ІSAR Єднання у Фейсбук щодо деталей події та зареєструйтесь за посиланням: https://cutt.ly/xCKgyF3

Повна програма усієї конференції та перелік спікерів кожної панелі зʼявляться незабаром!

Конференція «Зі стійкості до відновлення» проводиться Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Європейського Союзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії та у тісній співпраці з Делегацією Європейського Союзу в Україні, Програмою сприяння громадській активності «Долучайся» (USAID/ENGAGE), АМР США, ІСАР Єднання «Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства України» за фінансової підтримки USAID, Програмою «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!», Антикорупційною ініціативою ЄС, Національним фондом демократії, Національним демократичним інститутом, Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), Посольством Швеції в Україні, Програмою USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, Фондом Східна Європа та Німецьким фондом Маршалла.

Висловлені точки зору відображають позицію авторів і не обовʼязково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження», Європейського Союзу, USAID, урядів США, Канади або Великої Британії, Делегації Європейського Союзу в Україні, Програми сприяння громадській активності “Долучайся” (USAІD/ENGAGE), АМР США, ІСАР Єднання, Програмою «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!», Антикорупційної ініціативи ЄС, Національного фонду демократії, Національного демократичного інституту, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Посольства Швеції в Україні, Програми USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, Фонду Східна Європа та Німецького фонду Маршалла.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: