ІНТЕГРАЦІЯ У РАМКАХ АСОЦІАЦІЇ: ДИНАМІКА ВИКОНАННЯ УГОДИ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄС

Ця публікація підготовлена у рамках проекту «Громадська синергія», який реалізує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу, з залученням експертів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторського колективу і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». Публікація представляє аналіз ситуації станом на кінець листопада 2018 року, до рішень Ради Асоціації Україна-ЄС від 17 грудня 2018 року, які значною мірою суголосні рекомендаціям, висловленим у цій публікації.

Ця публікація підготовлена у рамках проекту «Громадська синергія», який реалізує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу, з залученням експертів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторського колективу і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
Публікація представляє аналіз ситуації станом на кінець листопада 2018 року, до рішень Ради Асоціації Україна-ЄС від 17 грудня 2018 року, які значною мірою суголосні рекомендаціям, висловленим у цій публікації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: