Історичні традиції добросусідства Одещини

Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” й історичний факультет Одеського національного університету імені Іллі Мечникова підбили підсумки проекту “Через традиції добросусідства – до міжетнічної толерантності”

Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” й історичний факультет Одеського національного університету імені Іллі Мечникова підбили підсумки проекту “Через традиції добросусідства – до міжетнічної толерантності”. Проект підтримувала програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” й управління у справах національностей і релігій Одеської обладміністрації.

У межах проекту видано презентаційну книжку “Історичні традиції добросусідства Одещини”, виготовлено плакати, DVD-диски з презентаціями різними мовами, три відеоролики.

Основу книжки “Історичні традиції добросусідства Одещини” склали нариси про 12 традицій. До видання також увійшли найкращі роботи творчого конкурсу “Традиції добросусідства очима молоді”, контакти членів Ради представників національно-культурних товариств регіону тощо. Книгу поширюють безкоштовно у друкованому варіанті та в електронній версії.

У публічних місцях було розміщено плакати “Топ-12 історичних традицій добросусідства Одещини”.

Відеоролик “Три обличчя Одещини” показує історико-географічне розмаїття регіону; відеоролик “А в Одесі добре жити” показує унікальну поліетнічність регіону та діяльність національно-культурних товариств; відеоролик “Пам’ятник міжнародному співробітництву” присвячено європейському сліду в архітектурі Одеси.

Усі зазначені продукти проекту (електронні варіанти книжки та плакату, відеоролики) зібрано у спеціальній DVD-презентації. Крім цього, DVD-диск містить також презентації “Історичні традиції добросусідства Одещини” англійською, українською, російською, болгарською та молдавською мовами.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

{qtube vid:=x3kgm-6h6pQ w:=320 h:=240 b:=1 ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=rkzSnPVK0j0 w:=320 h:=240 b:=1 ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=se3CL8e9Thg w:=320 h:=240 b:=1 ap:=0 rel:=0}

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: