Інститут “Республіка” за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” проводить круглий стіл з обговорення законопроекту “Про свободу мирних зібрань”

5 липня, у вівторок, о 10:00, у Будинку письменників (вул. Банкова, 2, 2-й поверх) розпочнеться круглий стіл, на якому буде обговорено проект закону "Про свободу мирних зібрань", розроблений групою експертів Інституту "Республіка" на чолі з Володимиром Чемерисом  

5 липня, у вівторок, о 10:00, у Будинку письменників (вул. Банкова, 2, 2-й поверх) розпочнеться круглий стіл, на якому буде обговорено проект закону “Про свободу мирних зібрань”, розроблений групою експертів Інституту “Республіка” на чолі з Володимиром Чемерисом.

Мета заходу: обговорити альтернативні концепції правового регулювання конституційного права громадян на мирні зібрання, зокрема  мітинги, демонстрації та пікети. Крім проекту закону “Про свободу мирних зібрань” Інституту “Республіка”, буде розглянуто законопроект “Про порядок організації і проведення мирних заходів та акцій в Україні”, який нині розробляється головою парламентського комітету з прав людини Геннадієм Удовенком спільно з міністерством внутрішніх справ.   

Під час круглого столу буде оприлюднено результати моніторингу порушень свободи мирних зібрань в Україні, проведеного впродовж
2004 – 2005 років.

Учасники: представники партій та об’єднань громадян, народні депутати — представники комітету з прав людини, парламентських груп та фракцій, судді та адвокати, які брали участь у розгляді справ щодо заборон мітингів, представники міністерств юстиції, внутрішніх справі та СБУ, провідні правники, юристи, відомі громадські діячі.

Контактні особи:

Андрій Бондаренко, Руслан Шеленко, організатори круглого столу

Володимир Чемерис,
керівник групи розробників

(044) 289 83 12

(044) 289 11 36, (050) 380 62 68

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: