Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: як Україні повернути лідерство?

21 червня з 14:00 до 16:00 в Києві відбудеться експертна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: як Україні повернути лідерство?”

21 червня з 14:00 до 16:00 в залі засідань Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції (вул. Садова 3-А, кім. 602) відбудеться експертна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: як Україні повернути лідерство?” Захід проводять Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Комітетом Верховної Ради з питань європейської інтеграції та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва.

На порядок денний винесено такі питання:
· Чому Україна й далі втрачає лідерство серед країн Східного Партнерства за темпами розвитку відносин із ЄС?
· Якими мають бути першочергові кроки української влади у сфері поглиблення європейської інтеграції?
· Який досвід реформ інших країн Східного Партнерства є найбільш цікавим для України?

Серед учасників – Борис Тарасюк, голова Комітету з питань європейської інтеграції; Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва; Ірина Солоненко, директор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в заході запрошено представників органів влади та дипломатичних установ, експертів громадських організацій.

Вхід – за картками акредитації.

Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2012 підготував Міжнародний фонд “Відродження” спільно з Фундаціями Відкритого Суспільства. У його розробці взяли участь понад 50 експертів з України, країн Східного Партнерства та Європейського Союзу.

Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(095) 276 89 92
liachinskiy@irf.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати довготривале стратегічне партнерство між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: