Громадське обговорення проекту Закону України “Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації”

21 червня Міністерство юстиції України спільно з Міжнародним фондом "Відродження" проводять засідання "круглого столу", присвячене обговоренню проекту Закону України "Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації".

21 червня Міністерство юстиції України спільно з Міжнародним фондом “Відродження” проводять засідання “круглого столу”, присвячене обговоренню проекту Закону України “Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації”.

Проект розроблено на виконання Плану заходів із виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи та закріплює шляхи роздержавлення державних та комунальних ЗМІ України.

У заході братимуть участь заступник Міністра юстиції України Лідія Горбунова, директор Департаменту соціального, трудового та гуманітарного законодавства Олена Топорова, члени робочої групи по розробці законопроекту, представники комунальних видань та місцевих органів влади південних регіонів України.

До участі у заході також запрошуються представники громадських організацій, що працюють у сфері ЗМІ, журналісти та всі зацікавлені.

Засідання відбудеться у конференц-залі готелю “Палас — Дель Мар” (м.Одеса, пров. Кришталевий, 1).

Початок о 10.00. (к.т.: (044) 279-16-34).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: