Глобальний Фонд із боротьби зі СНІДом просять обговорити замісну терапію з українським урядом

Асоціація учасників замісної підтримувальної терапії України звернулася до виконавчого директора Глобального Фонду з боротьби зі СНІДом, малярією та туберкульозом Мішеля Казачкіна з проханням обговорити з урядом України стратегію вирішення проблем лікування замісною терапією

Асоціація учасників замісної підтримувальної терапії України звернулася до виконавчого директора Глобального Фонду з боротьби зі СНІДом, малярією та туберкульозом Мішеля Казачкіна з проханням обговорити з урядом України стратегію вирішення проблем лікування замісною терапією. Діяльність Асоціації підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ініціатори звернення просять приділити увагу таким проблемам:
– відсутність державного фінансування програми ЗПТ, що суттєво впливає на імідж програми;
– низький рівень доступу до лікування ВІЛ і опортуністів (вірусні гепатити, туберкульоз і інші захворювання) у стаціонарах різного профілю зі збереженням ЗПТ;
– відсутність рецептурної форми видачі метадону.

Мішель Казачкін пообіцяв приділити увагу питанням, які турбують пацієнтів програми. Також представники Глобального Фонду заявили про те, що фінансування програм ЗПТ підтверджено до 2018 року.

Звернення до Мішеля Казачкіна

Асоціація учасників замісної підтримувальної терапії України
(0562) 47 05 11
vitallini@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: