Формула успіху IT-стартапа на основі відкритих урядових даних

29 січня о 19:00 в приміщенні BIONIC University за адресою вул. Григорія Сковороди, 2Д, 3 ауд. (корпус на території НаУКМА) відбудеться другий з низки телемостів за темою «Побудова IT-стартапу на основі відкритих урядових даних».

29 січня о 19:00 в приміщенні BIONIC University за адресою вул. Григорія Сковороди, 2Д, 3 ауд. (корпус на території НаУКМА) відбудеться другий з низки телемостів за темою «Побудова IT-стартапу на основі відкритих урядових даних».

Мета телемостів – продемонструвати молодим талановитим стартаперам, програмістам, інвесторам потенціальну бізнес-нішу, розповісти про можливості, які дає портал відкритих урядових даних для створення соціальних IT-сервісів та ознайомити з досвідом реалізації таких проектів в інших країнах.

Багато людей приходять з ідеями стартапів до Уряду, але одиниці розуміють як перейти від ідеї до пілотної версії, яка працюватиме. Зробити такий «ривок» потенційні стартапери можуть за допомогою Хакатонів. Про досвід  взаємодії з бізнесом та незалежними розробниками у Молдові, розповість Стела Мокан, представник eGov Center Moldova, який є головним ексклюзивним центром компетенцій та співпрацює з урядом в питаннях електронного урядування та відкритих даних. Другим спікером виступить Лівія Туркану, координатор ініціативи з OGD(Open Government Data, далі OGD) в Молдові, в активі якої дослідження з етики управління інформаційними технологіями та організація заходів з впровадження інноваційних технологій для створення соціальних IT-сервісів у своїй країні.

Після того, як Молдова відкрила урядові дані, на їх основі було розроблено низку корисних для бізнесу та держави електронних сервісів.

Програма спілкування:

  • Які можливості дають потенціальному IT-стартаперу використання відкритих урядових даних
  • Як використовувати OGD для створення власного IT-стартапу
  • Як знайти ідею і розробити стартап в умовах Хакатону
  • Життя стартапу після Хакатону

Склад української експертної групи:

Денис Гурський (SocialBoost)

Максим Ключар (Програма розвикту ООН)

Антон Мойсеєнко (CityTransport.com.ua)

Формат заходу передбачає спілкування української групи експертів з представником eGov Center Moldova за допомогою Skype.

Організатори: Громадська організація SocialBoost за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Bionic University.

Акредитація ЗМІ: Ніна Лахно, керівник пресс-центру ГО SocialBoost, +38 099 316 7997, ninokkluchik@gmail.com

SocialBoost (www.socialboost.com.ua) – це технологічна громадська організація, яка стимулює і координує діяльність більш 1000 IT-ентузіастів, IT-компаній і державних органів в Україні за допомогою проведення хакатонів на соціально-значущі теми, в т.ч. пов’язані з новими медіа, візуалізацією даних і відкритими державними даними. На рахунку SocialBoost десятки розроблених інтерактивних карт, веб-сайтів для нішевих співтовариств, а також державних ресурсів, таких як www.data.gov.ua, www.ogp.gov.ua.

Bionic University – перший в Україні відкритий міжкорпоративний ІТ-університет, освітня ініціатива інноваційного парку BIONIC Hill. Завдання BIONIC University – підготовка IT-спеціалістів нової формації, конкурентоспроможних у глобальному контексті, але орієнтованих на професійну реалізацію в Україні. З моменту відкриття у 2012 році університет випустив близько 700 високо-конкурентних програмістів та підприємців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: