Запрошуємо до участі у конкурсі з вибору експертів до Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»

МЕТА КОНКУРСУ:

Нічого для нас без нас – один з головних підходів, якими керуються міжнародні організації при розробці та впровадженні політик і проектів, спрямованих на підтримку й захист прав меншин. З метою дотримання цього підходу в діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» ми запрошуємо кандидатів з ромських громад подавати заявки на участь в роботі Міжпрограмної експертної ради на 2018 р.

Дата завершення конкурсу:

22.01.2018

Програма:

Ромська програма

Міжнародний Фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій, яка працює в Україні з 1991 року. Метою діяльності Фондує підтримка і розвиток громадянського суспільства, спроможного сприяти розбудові демократії, утвердженню в суспільстві принципів верховенства права, поваги до людської гідності, недискримінації, посиленню можливостей громад та впровадженню необхідних для цього реформ. Свою діяльність МФВ здійснює через надання грантової підтримки неурядовим організаціям та громадським діячам на здійснення проектів у сферах прав людини, громадського здоров‘я, європейської інтеграції, сприяння самоорганізації населення, антикорупційним ініціативам, протидії дискримінації і соціального включення.

У своїй діяльності Міжнародний Фонд «Відродження» керується принципами дотримання прав людини, недискримінації та гендерної рівності. 

Ромська програмна ініціатива працює у Фонді з 1998 року і надає підтримку у створенні й інституційному розвитку неурядових організацій, які захищають права і представляють інтереси ромських громад в Україні. Завданням Ромської програмної ініціативи є підтримка зусиль,  спрямованих на подолання дискримінації щодо ромів в усіх суспільно важливих сферах. З 2006 року Фонд координує в Україні діяльність Ромського Освітнього Фонду (Будапешт), який надає стипендії ромським студентам на отримання професійно-технічної та вищої освіти. З переліком проектів, підтриманих в межах Ромської програмної ініціативи за попередні роки, можна ознайомитися тут.

Принципи прийняття рішень за проектами. З метою забезпечення прозорості та неупередженності в процесах прийняття фінансових рішень за проектами, які подаються до Міжнародного Фонду «Відродження», створюються Експертні ради – спеціальні органи прийняття рішень, до складу яких входять незалежні експерти, які мають необхідний досвід, знання й кваліфікації у сферах, які входять до стратегічних пріоритетів Фонду. До складу таких рад обираються Ключовими принципами участі в процесах прийняття рішень за проектами, у формуванні й аналізі виконання стратегічних пріоритетів Фонду є достатній рівень професійної експертизи, дотримання політики відсутності конфлікту інтересів і збереження конфіденційності.

Нічого для нас без нас – один з головних підходів, якими керуються міжнародні організації при розробці та впровадженні політик і проектів, спрямованих на підтримку й захист прав меншин. З метою дотримання цього підходу в діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» ми запрошуємо кандидатів з ромських громад подавати заявки на участь в роботі Міжпрограмної експертної ради на 2018 р.

Вимоги до кандидатів:

1). Відсутність на момент подання заявки конфлікту інтересів (не бути чинним грантером Ромської програми МФВ, не не належати до Правління, Наглядової ради та нших керівних органів організації – грантера Ромської програмної ініціативи МФВорганізації-грантера, не брати участь на умовах отримання винагороди в проектах, що реалізуються за підтримки Ромської програми);

2). Обов‘язкове дотримання протягом перебування у складі Міжпрограмної експертної ради політики щодо запобігання конфлікту інтересів (не бути діючим грантером Ромської програмної ініціативи МФВ, “не належати до Правління, Наглядової ради та нших керівних органів організації – грантера Ромської програмної ініціативи МФВ”, не претендувати на грантову підтримку з боку Ромської програмної ініціативи МФВ протягом терміну перебування у складі Міжпрограмної експертної ради і 1 рік після виходу з складу Міжпрограмної експертної ради).

3). Відкрите визнання приналежності до ромської національної меншини;

4). Вища освіта (не нижче рівня бакалавр);

5). Обізнаність про ситуацією із дотримання прав ромів в Україні у сферах охорони здоров‘я, доступу до освіти, соціального захисту тощо;

6). Наявність бачення і бажання сприяти покращенню становища ромів в Україні. При прийнятті рішень керуватися принципами неупередженості, недискримінації, дотримання прав людини;

7). Здатність до системного та синергійного бачення змісту та потенційних результатів проектів, які подаються на розгляд, оцінки реалістичності їх виконання й відповідності пріоритетам Фонду і потребам ромських громад;

Участь в роботі Міжпрограмної експертної ради . Розгляд проектів відбувається в м. Києві або на виїзді в інших регіонах України.

Членам Міжпрограмної експертної ради з інших міст компенсується проїзд і, за потреби, проживання в місті проведення засідання.

Всім, хто зацікавлений взяти участь в конкурсу, прохання надсилати резюме і супровідний лист (з описом мотивації обсягом до 1 стор. А4) на адресу roma@irf.ua до понеділка, 22 січня 2018 р., 12.00.

В темі листа, будь ласка, вкажіть: «На конкурс експертів МЕР».

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь електронною поштою за адресою roma@irf.ua, в темі листа, будь ласка, вказуйте: «Запитання щодо конкурсу експертів МЕР» до 20 січня 2018 р.

Деталі експертної діяльності в межах МЕР будуть надані відібраним кандидатам під час проведення співбесід (які відбудуться в період 22-31 січня в м. Києві або по skype/телефону для кандидатів з інших міст).

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: