Тренінг з бюджетної адвокації

МЕТА КОНКУРСУ:

Пріоритет буде надано представникам тих організацій, які проводять або планують проводити бюджетну адвокацію на місцевому рівні на послуги зменшення шкоди, що має бути відображено у анкеті, а також планують подавати проекти на конкурс Міжнародного фонду «Відродження» на підтримку бюджетної адвокації з місцевих бюджетів на зменшення шкоди, який буде оголошено на початку червня.

Дата завершення конкурсу:

11.06.2019

Програма:

Громадське здоров'я

Уряд країни здійснює перехід від донорського фінансування (передусім коштів Глобального Фонду) на державне фінансування послуг з профілактики та лікування ВІЛ та догляду. Так відповідно до плану переходу, починаючи з липня 2019 року базовий пакет послуг зменшення шкоди буде фінансуватися з державного бюджету шляхом проведення закупівель таких послуг у неурядових організацій. Разом з тим виникає потреба у забезпеченні повного пакету послуг зменшення шкоди (http://moz.gov.ua/uploads/2/11665-pro_20190412_2_por.pdf ), що можливо в разі додаткового виділення коштів з місцевих бюджетів. Саме цьому питанню і буде присвячена Школа бюджетної адвокації, яка відбудеться 24 – 27 червня 2019 у Києві.

До участі в конкурсі в ШБА запрошуються громадські організації, благодійні фонди, офіційно зареєстровані пацієнтські організації, що працюють у сфері громадського здоров’я, які мають досвід роботи та адвокації в сфері ВІЛ-сервісу.

Зверніть увагу: пріоритет буде надано представникам тих організацій, які проводять або планують проводити бюджетну адвокацію на місцевому рівні на послуги зменшення шкоди, що має бути відображено у анкеті, а також планують подавати проекти на конкурс Міжнародного фонду «Відродження» на підтримку бюджетної адвокації з місцевих бюджетів на зменшення шкоди, який буде оголошено на початку червня.

Під час «Школи бюджетної адвокації» планується розглянути такі питання:

1.         Перехід на державне фінансування: короткий огляд стану, успіхів та проблем;

2.         Співвідношення закупівель базового пакету послуг на національному рівні та додаткових послуг за кошти місцевих бюджетів;

3.         Бюджетна адвокація на місцевому рівні: від формування політики та пріоритетів до моніторингу якості виконання послуг:

  • Участь неурядових організацій у формуванні місцевої політики у сфері громадського здоров’я та пріорітезація послуг з профілактики ВІЛ серед вразливих груп (зменшення шкоди);
  • Алгоритм розробки і затвердження нормативних документів, необхідних для виділення коштів з місцевих бюджетів;
  • Способи налагодження партнерства з органами місцевої влади;
  • Розробка і реалізація адвокаційних кампаній;
  • Використання аналітичних досліджень в адвокаційних кампаніях;
  • Можливі моделі забезпечення сталості та фінансування послуг зменшення шкоди на місцевому рівні;
  • Робота системи електронних закупівель ProZorro, участь у тендерах.

4.         Конкурс проектів Міжнародного фонду «Відродження» на підтримку бюджетної адвокації з місцевих бюджетів на зменшення шкоди (який буде оголошено на початку червня з дедлайном до 4 липня 2019)

У разі Вашої зацікавленості в участі в Школі бюджетної адвокації, просимо детально заповнити бланк заяви за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявок – 11 червня 2019 року!

Запрошені до участі учасники отримають підтверджуючий лист на електронну пошту.

Контактна особа: Ірина Домненко, менеджерка Школи бюджетної адвокації, iradomnenko1989@gmail.com.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: