Тендер на проведення Стратегічного планування Коаліції громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі»

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення Стратегічного планування Коаліції громадських організацій та ініціатив.

Дата завершення конкурсу:

18.03.2015

Програма:

Правління

Тендер на проведення Стратегічного планування Коаліції громадських організацій та ініціатив « Справедливість заради миру на Донбасі»

Програмна ініціатива  «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення Стратегічного планування Коаліції громадських організацій та ініціатив. 

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги організації заходу.

Пропозиції слід подати до 17:00 18 березня на електронну адресу lakish@irf.kiev.ua. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити Стратегічне планування .

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі за адресою lakish@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціатив можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 19 березня.

Контакти: Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя»,  Ярина Лакіш lakish@irf.kiev.ua,  (044) 482 03 63

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: