Програма “Демократична практика” Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативи Відкритого Суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують «Ініціативу з розвитку аналітичних центрів» (далі – Ініціатива).
Основними цілями та завданнями незалежного зовнішнього оцінювання є:
- Встановити поточний рівень пропозиції досліджень у сфері публічної політики в Україні;
- Оцінити, як змінився попит на дослідження у сфері публічної політики після 2018 року та встановити, чи почали органи влади використовувати більше результатів незалежних досліджень у своїй роботі та яким чином це вплинуло на прийняття державних рішень і формування публічної політики, якщо такий вплив був.
- Встановити найбільш ефективні методи роботи українських аналітичних центрів та ключові перешкоди, з якими вони стикаються в процесі формування політик;
- Проаналізувати діяльність донорів у цій сфері й надати практичні та дієві рекомендації для донорів щодо більш ефективного використання ресурсів для підтримки та посилення впливу незалежних досліджень публічної політики на офіційний процес формування державної політики в Україні.
Учасниками тендеру можуть бути: юридичні особи та ФОП, які надають послуги із оцінки та моніторингу; мають підтверджений досвід оцінки проектів міжнародної технічної допомоги / оцінки рівня організаційного розвитку.
В межах тендеру закуповуються наступні послуги:
– проведення оцінки у сфері публічної політики відповідно до технічного завдання (Додаток 1).
У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню (Додаток 1).:
Терміни проведення дослідження:
- Розробка методології дослідження – до середини червня 2021 року;
- Проведення інтерв’ю та аналіз документів – друга половина червня-вересень 2021 року;
- Підготовка першої версії звіту – до першої половини жовтня 2021 року.
- Підготовка фінальної версії звіту – кінець жовтня 2021 року
- Презентація звіту – листопад 2021 року.
Тендерну пропозицію слід надіслати виключно у електронній формі. У тендерній пропозиції варто вказати вартість дослідження, логістичні послуги пов’язані із візитами в регіони (два обласних центри) та перекладу звіту на англійську мову.
До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:
- Скановану копію витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера.
- Драфт методології проведення оцінки.
- Контакти учасника тендера, керівника, експертів, які будуть проводити оцінку.
- Резюме експертів, які будуть проводити оцінку.
- Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо проведення оцінки та лінки на дослідницькі звіти (у разі наявності).
- Рекомендації інших організацій, які користувалися послугами учасника тендеру (у разі наявності).
Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою (у разі наявності) і підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть розглядатися.
Примітка:
- Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає буде здійснено двома траншами (40% на початку проведення дослідження та 60% після презентації фінальних версій звітів).
Тендерні пропозиції будуть оцінюватися на підставі наступних критерії: попередній досвід учасника тендеру у проведенні оцінки та досліджень; наявність рекомендацій; вартість тендерної пропозиції; повнота інформації наданої у дослідницькій методології запропонованої учасником тендеру та якість оформлення тендерній пропозиції.
Останній термін подання тендерних пропозицій – 17 травня 2021 року.
Оголошення результатів тендеру – 21 травня 2021 року.
Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу golota@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “ ДОСЛІДЖЕНЬ У СФЕРІ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ”.
Уся комунікація і надання інформації здійснюється виключно через електронну пошту golota@irf.ua
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: