Тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки рівня інституційного розвитку за результатами виконання інституційних проєктів у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні

МЕТА КОНКУРСУ:

забезпечення проведення якісного аналізу стану інституційного розвитку тринадцяти організацій-грантоотримувачів Ініціативи EPAIU на індивідуальній основі, які реалізували інституційні проєкти протягом 2020-2022 років

Оголошення результатів конкурсу:

26.08.2022

Кінцевий термін подання пропозицій:

22.08.2022

Дата завершення конкурсу:

22.08.2022

Програма:

Екологічна ініціатива

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.

Мета тендеру – забезпечення проведення якісного аналізу стану інституційного розвитку тринадцяти організацій-грантоотримувачів Ініціативи EPAIU на індивідуальній основі, які реалізували інституційні проєкти протягом 2020-2022 років.

Основні цілі незалежного зовнішнього оцінювання:

  • оцінити прогрес, досягнутий кожним із грантоотримувачів за результатами виконання інституційних проєктів у ключових компонентах діяльності: інституційна сталість, дослідницько-аналітична діяльність (незалежно від тематики), комунікація та адвокація
  • визначити сильні та слабкі сторони грантоотримувачів на даному етапі, а також напрями потенційного зростання
  • отримати рекомендації МФВ щодо можливої підтримки розвитку грантерів поза межами інституційних грантів.

Учасники тендеру: юридичні особи та ФОП, які надають послуги із оцінки та моніторингу; мають підтверджений досвід оцінки проєктів міжнародної технічної допомоги / оцінки рівня організаційного розвитку; сповідують принципи недискримінації, конфіденційності та недопущення конфліктних ситуацій.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) якість тендерної пропозиції; (б) попередній досвід учасника тендеру, зокрема співпраці з МФВ; (в) ціна тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає Технічному завданню (Додаток 1.) .

Період виконання оцінки є орієнтовно таким:

  • Узгодження методології проведення оцінки і макету звіту про оцінку – до середини вересня 2022 р.;
  • Проведення оцінки тринадцяти організацій (перелік міститься у Технічному завданні) – вересень-листопад 2022 р.;
  • Підготовка індивідуальних звітів за результатами оцінки та узагальнюючого звіту для МФВ – до кінця грудня 2022 року.

Тендерна пропозиція подається лише в електронному вигляді, у довільному форматі, згідно із Технічним завданням. До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

  1. Стислий опис методології проведення оцінки (основа тендерної пропозиції).
  2. Макет звіту про проведену оцінку (окремим додатком або у тендерній пропозицій).
  3. Скановану копію витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера (із переможцем тендеру буде укладено відповідний договір про надання послуг).
  4. Контакти учасника тендера та керівни-ці/ка групи експертів, які проводитимуть оцінку.
  5. Резюме експертів, які будуть проводити оцінку.
  6. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо проведення організаційної оцінки.
  7. Рекомендації інших організацій, які користувалися послугами учасника тендеру (у разі наявності).
  8. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).

Під час вибору тендерних пропозицій перевага буде надаватися групі експертів, які мають досвід проведення оцінки та необхідні знання із організаційного розвитку.

Примітка: 

  1. Деталі послуг в межах технічного завдання є орієнтовними і будуть скориговані із переможцем тендеру у робочому порядку згідно із узгодженою методологією оцінки.
  2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає почергові транші згідно з графіком проведення заходів. 

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.

Тендерні пропозиції надсилати в електронному вигляді з темою «Тендер інституційна оцінка грантерів»  на адресу: kukharenko@irf.ua

Додатки до тендерної пропозиції потрібно надсилати у форматі .doc, .docs, .xls, .xlsx або .pdf. Максимальний розмір кожного файлу не може перевищувати 8 Mb.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 22 серпня 2022 року.

Оголошення результатів тендеру – 26 серпня 2022 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 15 серпня 2022 р.  Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

  • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують
  • Про результати тендеру буде повідомлено письмово
  • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа:

Тетяна Кухаренко, менеджерка Програми «Демократична практика» та «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні»,  kukharenko@irf.ua

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності,  довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї  та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: