Конкурс пропозицій зі створення логотипу і фірмового стилю проекту «Громадська синергія»

МЕТА КОНКУРСУ:

Конкурс пропозицій зі створення логотипу і фірмового стилю

Дата завершення конкурсу:

21.11.2016

Програма:

Європа і світ

Європейська програмна ініціатива МФ «Відродження» оголошує конкурс пропозицій зі створення логотипу і фірмового стилю проекту «Громадська синергія»

Шукаємо креативних дизайнерів, які б розробили лаконічний і водночас змістовний логотип та фірмовий стиль для проекту «Громадська синергія», що реалізується  за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на посилення участі громадськості у здійсненні євроінтеграційних реформ в Україні. Насамперед підтримку буде спрямовано на розвиток та посилення ефективності двох профільних громадських об’єднань – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Очікується, що за підтримки Проекту Платформи готуватимуть аналітичні продукти, організовуватимуть дискусійні заходи, проводитимуть адвокаційні та інформаційно-просвітницькі кампанії, спрямовані на прискорення євроінтеграційних реформ та активне залучення суспільства до їхньої реалізації.

Зважаючи, що проектом передбачається співробітництво з багатьма зацікавленими сторонами – експертним середовищем, журналістами, вітчизняними органами влади, інституціями ЄС та широким громадянським суспільством в Україні, регіоні Східного Партнерства та державах-членах ЄС, – логотип та фірмовий стиль Проекту повинні сприяти упізнаваності діяльності проекту як в Україні, так і за її межами.

За результатами конкурсу Підрядник має виконати наступне:

–   Створити логотип Проекту (укр./англ. версії),

–  Доопрацювати (створити заново) логотип однієї з платформ, на яку спрямований Проект (Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС).

– На основі логотипу Проекту розробити фірмовий стиль, включаючи дизайн для таких типів продуктів (у векторному форматі для друку):

 • візуальний дизайн веб-сайту Проекту, 
 • візуальний дизайн сторінки в соціальних мережах (facebook);
 • шаблон бюлетеня (розсилки);
 • продукція з символікою Проекту (ручка, папка, блокнот, бейдж, еко-сумки);
 • візитівки;
 • презентаційні стенди (pop-up, roll-up);
 • шаблон прес-релізу;
 • шаблон презентації;
 • елементи фірмового стилю для оформлення друкованої продукції (аналітичних звітів, презентаційних буклетів і т.д.).

Логотип Проекту має відображати принаймні частину з наступних асоціацій: співпраця Україна-ЄС (прапори України та ЄС); громадська активність, об’єднання зусиль багатьох організацій (мережі, зв’язки); синергія тобто злагоджена робота двох платформ (можливо передати через об’єднання в логотипі проекту логотипів двох платформ).

Логотип Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС має відображати принаймні частину з наступних асоціацій: співпраця Україна-ЄС (прапори України та ЄС); громадська активність, об’єднання зусиль багатьох організацій (мережі, зв’язки).

Очікуваний термін надання послуг: листопада-грудень 2016 року

Заявка на участь в конкурсі має включати:
 • Стислу інформацію про підрядника (включаючи юридичний статус, опис досвіду подібної роботи та контактні дані);
 • Зразки виконання подібних робіт;
 • Орієнтовний розрахунок вартості і графіку виконання робіт;
 • Перші варіанти (прототипи) логотипу Проекту.

Заявку на участь у конкурсі просимо надсилати до 21 листопада 2016 року за адресою civic.synergy.project@gmail.com, вказавши тему листа «Дизайн для проекту».

Рішення про результати конкурсу буде повідомлено не пізніше 29 листопада 2016 року.

У разі запитань та уточнень, прохання звертатися в письмовому вигляді на електронну адресу civic.synergy.project@gmail.com.

Контактна інформація:

Міжнародний фонд «Відродження»

координатор проектів Європейської програмної ініціативи

Ольга Квашук

Tel./fax: (38044) 461 95 00

E-mail: civic.synergy.project@gmail.com

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: