Конкурс на участь у навчальному семінарі “Розвиток лідерства й освіта медичних сестер, які надають паліативну допомогу: навчальний курс ELNEC”

МЕТА КОНКУРСУ:

Учасниками семінару можуть бути медичні сестри чи сімейні лікарі

Дата завершення конкурсу:

29.06.2014

Програма:

Громадське здоров'я

Міжнародна ініціатива “Паліативна допомога”
Фундацій Відкритого Суспільства

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”
Міжнародного фонду “Відродження”

Конкурс на участь у навчальному семінарі
“Розвиток лідерства й освіта медичних сестер,
які надають паліативну допомогу:
навчальний курс ELNEC”
(30 листопада – 5 грудня 2014 року,
Центр “Schloss Arenberg”, Зальцбург, Австрія)

Міжнародна ініціатива “Паліативна допомога” Фундацій Відкритого Суспільства оголошує конкурс на участь у спеціалізованому навчальному семінарі “Розвиток лідерства й освіта медичних сестер, які надають паліативну допомогу: навчальний курс ELNEC”. Захід буде проведено у форматі тренінгу для тренерів із 30 листопада до 5 грудня в центрі “Schloss Arenberg” (Зальцбург, Австрія) за сприяння Освітнього консорціуму для медичних сестер (ELNEC). Відбір учасників з України здійснює Фундація Відкритого Суспільства за організаційної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Робоча мова семінару – англійська, буде забезпечено синхронний переклад російською.

Учасниками семінару можуть бути медичні сестри чи сімейні лікарі з України, Албанії, Вірменії та Молдови.

На семінарі буде розглянуто такі теми:
· спілкування з пацієнтами та членами їхніх сімей;
· оцінка болю й управління симптомами;
· психологічні та духовні аспекти супроводу паліативних пацієнтів;
· роль медичної сестри в наданні паліативної допомоги (у складі мультидисциплінарної команди фахівців);
· навички викладання за програмою ELNEC;
· освітні ресурси у сфері паліативної допомоги;
· розвиток паліативної допомоги на міжнародному та національних рівнях.

Семінар включатиме пленарну частину й інтерактивні заняття.

Розробниками навчального курсу є:
· Беті Ферел, кураторка курсу, доктор наук, дипломована медична сестра, дипломований фахівець із паліативної допомоги, член Американської академії медичних сестер, член редакційної колегії Оксфордського посібника з надання паліативної сестринської допомоги, засновниця проекту ELNEC (Освітнього консорціуму для медичних сестер “Допомога наприкінці життя”), фахівець Національного медичного центру “Місто надій” (Дуарте, штат Каліфорнія, США);
· Патрік Койн, магістр сестринської справи, дипломований фахівець із паліативної допомоги, фахівець у сфері паліативної допомоги та лікування больового синдрому в Медичному коледжі Мережі медичних закладів штату Вірджинія / Системи охорони здоров’я Університету штату Вірджинія (Річмонд, штат Вірджинія, США);
· Неса Койл, доктор наук, дипломована медична сестра, консультант із паліативної допомоги, консультант із сестринської допомоги (Нью-Йорк, США);
· Джудіс Пейс, доктор наук, дипломована медична сестра, директорка програми з лікування болю у хворих на рак Департаменту гематології та онкології Школи медицини Файнберга Північно-Західного університету (Чикаго, США);
· Шеріл Сакстон, дипломована медична сестра Коледжу психіатричних і неврологічних фармацевтів, сімейна медична сестра, дипломована медична сестра з паліативної допомоги в педіатрії, координаторка програми надання якісної педіатричної допомоги дитячої лікарня Дьюка (Дарем, штат Північна Кароліна, США).

Організатори компенсують учасникам витрати на авіаквитки чи квитки на потяг в обидва боки, а також вартість проживання та харчування.

Витрати на оформлення візи та медичне страхування відшкодовує Міжнародний фонд “Відродження”.

Переїздів у межах країни й добових не відшкодовують. Ці витрати учасники навчального курсу покривають самостійно.

Критерії відбору учасників:
1. Кандидатами на участь у семінарі можуть бути особи, які мають дипломи медичних сестер. Заявки приймають також від лікарів, які працюють на умовах повної зайнятості викладачами на факультетах, що готують медичних сестер. Перевагу надаватимуть медсестрам або лікарям, які є штатними викладачами коледжів чи медичних університетів, що готують медичних сестер, і мають інтерес до розробки та викладання курсів із паліативної допомоги.
2. До конкурсу допускаються медичні сестри з таких країн: Україна, Албанія, Вірменія, Молдова.
3. Перевагу буде надано медсестрам або лікарям, що прагнуть дізнатися, як організувати викладання навчальної програми з догляду наприкінці життя.
4. Перевагу буде надано таким кандидатам: викладачам медичних коледжів; фахівцям, які розробляють навчальні програми та стандарти діяльності медичних сестер; лідерам у галузі освіти для медичних працівників; представникам місцевих громад, які здатні впливати на прийняття рішень щодо освітньої політики на державному рівні задля покращення якості паліативної допомоги.
5. Перевагу буде надано медсестрам, які беруть участь у розробці програм паліативної допомоги, які зацікавлені в розробці навчальних програм для надавачів паліативних послуг і представників громади.
6. Також до участі запрошують медсестер, які ведуть програми з догляду вдома.

Фінальний відбір учасників здійснюватимуть представники Фундацій Відкритого Суспільства та директор курсу.

Для участі в семінарі слід заповнити аплікаційну форму англійською мовою та надіслати її на електронну адресу spardy@sorosny.org (для Сари Парді) до 15 липня 2014 року.

Для учасників, які не можуть заповнити аплікаційну мову англійською мовою, прохання заповнити її українською мовою до 29 червня й надіслати на електронну адресу shapoval@irf.ua (для Ксенії Шаповал).

Обраних кандидатів буде поінформовано про участь до 1 жовтня 2014 року.

Контакти:
Міжнародна ініціатива “Паліативна допомога”
Фундацій Відкритого Суспільства
Сара Парді
spardy@sorosny.org

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: