АНОНС: У Харкові розкажуть про перший досвід розподілу та використання ренти за видобування вуглеводнів на місцевому рівні

23 травня у Харкові відбудеться круглий стіл «Можливості прозорого управління та використання ренти на місцевому рівні».

23 травня у Харкові відбудеться круглий стіл «Можливості прозорого управління та використання ренти на місцевому рівні».

Метою заходу є поширення досвіду пілотних громад-учасниць проекту, які протягом восьми місяців опановували підходи до прозорого й ефективного використання рентних коштів від нафто- і газовидобутку на місцевому рівні. Вони розраховували орієнтовні обсяги надходження рентних платежів, планували їх ефективне використання, запроваджували демократичні інструменти для залучення громадян до управлінських процесів та прийняття рішень, вивчали нагальні потреби мешканців громади та формували стратегічні цілі на майбутнє.

Місце: м. Харків, площа Свободи, 5, 7 під’їзд, 4 поверх, конференц-зал Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації

Дата: 23 травня.

Початок реєстрації: 09:30.

У заході візьмуть участь представники влади, громадські активісти, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Для участі у круглому столі необхідно до 17:00 22 травня 2018 року заповнити коротку онлайн-форму за посиланням.

Контактна особа: Віталій Филенко, +38 095 00 84 991, energiya.nova@gmail.com

Круглий стіл організується громадською організацією «НОВА Енергія» в рамках проекту «Прозоре управління коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: