АНОНС: 2 червня в Києві відбудеться публічна дискусія: «Роль інтелектуалів у формуванні публічної політики»

2 червня, в межах Книжкового Арсеналу 2018, відбудеться публічна дискусія: «Роль інтелектуалів у формуванні публічної політики», організатором якої є Міжнародний фонд «Відродження». Дата: 2 червня, 13:00-14:00. Місце: м. Київ, вул. Лаврська, 12, «Мистецький арсенал», зала «Папір».

2 червня, в межах Книжкового Арсеналу 2018, відбудеться публічна дискусія: «Роль інтелектуалів у формуванні публічної політики», організатором якої є Міжнародний фонд «Відродження».

Дата: 2 червня, 13:00-14:00.

Місце: м. Київ, вул. Лаврська, 12, «Мистецький арсенал», зала «Папір». 

Під час заходу йтиметься про те, якою за сучасних умов є роль інтелектуалів у формуванні публічної політики, а також про опанування культури громадської участі в українському суспільстві. Яким чином інтелектуали можуть брати участь у виробленні та комунікації політик, відповідальному контролі над їхнім виконанням, у просуванні культури публічної політики, яка витісняє пострадянську модель управління державою з «закритим доступом». А також про те, яким чином це впливатиме у майбутньому на політичні інституції та політиків.

До участі запрошені:

Олександр Сушко, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження». 

Оксана Забужко, письменниця, філософиня, літературознавиця; 

Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;

Євген Бистрицький, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» (1998-2017); 

Роман Кобець, науковий співробітник відділу філософії культури етики та естетики Інституту філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди;

Модерує – Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа – Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 88 78

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: