Адміністративні послуги – електронний формат: Львів

24 послуги від міського управління архітектури відтепер доступні он-лайн в «Особистому кабінеті мешканця». Таким чином, тепер не доведеться витрачати час на замовлення відповідних послуг – це можна зробити в мережі Інтернет, а потім лише забрати документ у відповідному відомстві.

24 послуги від міського управління архітектури відтепер доступні он-лайн в «Особистому кабінеті мешканця». Таким чином, тепер не доведеться витрачати час на замовлення відповідних послуг – це можна зробити в мережі Інтернет, а потім лише забрати документ у відповідному відомстві.

«На сьогодні переведення адміністративних послуг в електронний формат є важливим аспектом розвитку як системи керування містом, так і суспільства в цілому, – відзначає керівник міського ІТ-управління Тимофій Александронець. – Відтак, цьогоріч ми плануємо зробити електронними більшість послуг Львівської міської ради».

«Адміністративні послуги управління архітектури є одними з найбільш затребуваних серед усіх послуг міськради. Тож, зрозуміло, що прискорити процес надання таких послуг і зробити його максимально прозорим є нашим пріоритетом, – підкреслює головний архітектор міста Юліан Чаплінський. – Саме тому ми, спільно з ІТ-управлінням, вирішили перевести одразу всі архітектурні послуги в електронний формат».

Проект реалізовує ІТ управління Львівської міської ради спільно з ГО «На часі» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Оксана Дащаківська, керівниця Західноукраїнського представництва МФ «Відродження», наголосила, що даний проект не лише є складовою електронного врядування, а також знижує корупційні ризики, адже зникає потреба в персональному контакті з чиновниками.

Нагадаємо, Львів – перше місто в Україні, яке відкрило мешканцям шлях до електронних послуг. У червні минулого року Львівська міська рада презентувала он-лайн-портал «Особистий кабінет мешканця», який відтоді надає он-лайн-доступ до адміністративних послуг та електронних сервісів міста.

Перелік сервісів:

  1. Надання висновку про можливість встановлення відкритого літнього майданчика.
  2. Надання паспорта відкритого літнього майданчика.
  3. Надання висновку щодо облаштування гостьового майданчика для паркування транспортних засобів (організації автостоянки для розміщення та зберігання транспортних засобів).
  4. Погодження проекту зміни місця розташування рекламної конструкції, у зв’язку зі зміною містобудівної ситуації.
  5. Затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту реконструкції, капітального ремонту вулиць у м. Львові.
  6. Надання висновку щодо експлуатації приміщення без проведення будівельних робіт, який є підставою для отримання технічних умов в інженерних службах міста та отримання дозволів на діяльність.
  7. Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.
  8. Затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на будівництво об’єктів стільникового зв’язку та їхніх зовнішніх інженерних мереж.
  9. Надання висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  10. Надання будівельного паспорта на реконструкцію індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку, висотою не вище двох поверхів (без врахування мансардного поверху) та площею до 300 кв м, господарських будівель і споруд, гаражів.
  11. Надання висновку щодо відповідності місця розташування самочинно збудованого нерухомого майна вимогам державних будівельних норм, на яке визнано право власності за рішенням суду.
  12. Продовження терміну дії паспорта відкритого літнього майданчика.
  13. Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки для розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку, висотою не вище двох поверхів (без врахування мансардного поверху) та площею до 300 кв. м; господарських будівель і споруд, гаражів; елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення земельної ділянки.
  14. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво об’єктів архітектури і містобудування.
  15. Надання містобудівних умов та обмежень на реконструкцію, реставрацію об’єктів архітектури і містобудування.
  16. Надання містобудівних умов та обмежень на реконструкцію житлових та нежитлових приміщень (будівель) за рахунок влаштування балконів.
  17. Надання висновку про доцільність утворення містобудівної одиниці з присвоєнням поштової адреси.
  18. Надання висновку про можливість експлуатації проведеного або про можливість закінчення здійсненого (здійснюваного) самочинного будівництва, реконструкції.
  19. Затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на реконструкцію, реставрацію окремих частин житлових та нежитлових приміщень (будівель) у межах існуючого об’єму об’єкта (у разі розширення за рахунок об’єму горища без зміни конфігурації даху при зміні функції житлового приміщення на нежитлову або при зміні функції нежитлового приміщення на житлову, а також зміні техніко-економічних показників житлових та нежитлових приміщень (будівель)).
  20. Затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на реконструкцію окремих приміщень будівлі, споруди з влаштуванням автономного джерела теплопостачання для опалення цієї будівлі, споруди.
  21. Надання висновку про можливість заміни існуючого чи встановлення нового паркана.
  22. Надання висновку про можливість встановлення та погодження проекту вивіски.
  23. Надання висновку про можливість зміни конструктивного рішення та погодження проекту рекламної конструкції
  24. Погодження проекту встановлення рекламної конструкції

Контакти: Прес-служба, Львівська міська рада

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: