Зустріч Коаліції захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю з Міністром праці та соціальної політики

1 квітня 2005 року Всеукраїнська недержавна організація "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю" організувала зустріч членів коаліції з Міністром праці та соціальної політики України. Протягом зустрічі обговорювались нагальні питання роботи недержавних організацій, які активно працюють в сфері надання альтернативних послуг особам з інтелектуальною недостатністю. В результаті зустрічі було досягнуто порозуміння щодо необхідності поглиблення співпраці між державою та недержавними організаціями, зокрема, йшлося про створення спільної робочої групи, яка покликана розробити рекомендації щодо впровадження нових форм роботи з інвалідами внаслідок розумової відсталості. Йшлося також про виправлення нерівностей в соціальному захисті працівників державного та недержавного секторів в даній сфері.

1 квітня 2005 року Всеукраїнська недержавна організація “Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю” організувала зустріч членів коаліції з Міністром праці та соціальної політики України. Протягом зустрічі обговорювались нагальні питання роботи недержавних організацій, які активно працюють в сфері надання альтернативних послуг особам з інтелектуальною недостатністю. В результаті зустрічі було досягнуто порозуміння щодо необхідності поглиблення співпраці між державою та недержавними організаціями, зокрема, йшлося про створення спільної робочої групи, яка покликана розробити рекомендації щодо впровадження нових форм роботи з інвалідами внаслідок розумової відсталості. Йшлося також про виправлення нерівностей в соціальному захисті працівників державного та недержавного секторів в даній сфері.

Денис Полтавець, менеджер програми “Ініціативи у галузі охорони здоров’я”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: poltavets@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: