Засідання першої профільної робочої групи “Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в сфері регуляторної політики” відбулося на Луганщині.

Засідання першої  профільної робочої групи  "Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в сфері регуляторної політики" відбулося на Луганщині. 15 листопада 2006 року відбулося засідання першої профільної робочої групи  "Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в сфері регуляторної політики" у Луганській обласній державній адміністрації.

Засідання першої  профільної робочої групи  “Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в сфері регуляторної політики” відбулося на Луганщині.

15 листопада 2006 року відбулося засідання першої профільної робочої групи  “Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в сфері регуляторної політики” у Луганській обласній державній адміністрації. До участі в засіданні, яке проводилося у форматі “круглий стіл”, були залучені представники громадської організації “Луганської Обласної Фундації “Регіон і Громада”, Агенства Регіонального Розвитку Луганської області, Головного управління економіки, управління регуляторної політики і реформування споживчого ринку, відділу машинобудування та металообробки управління промисловості, управління преси та інформації облдержадмінстрації, представництва Державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Основна мета засідання профільної робочої групи –  заслухати інформацію стосовно виконання управліннями та відділами Луганської обласної державної адміністрації пріоритетів, напрямків, завдань, визначених Планом дій Україна – Європейський Союз та Цільового плану Україна – НАТО в рамках Плану дій Україна – НАТО, а також конкретних заходів впровадження регіональної політики європейської та євроатлантичної інтеграції в Луганському регіоні.

Великого значення в контексті регіональної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України в Луганській області набуло впровадження регуляторної діяльності. Заступник голови представництва державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Новікова Світлана Іванівна зазначила, що регуляторний вплив з боку державних органів на підприємницьке середовище в Луганській області постійно зменшується. Для проведення моніторингу результативності регуляторних актів, оцінки і публічного контролю за їх впровадженням підключаються громадські організації підприємницького середовища, деякі питання розглядаються на координаційних радах з питань розвитку підприємництва.

На засіданні також було розглянуто  питання щодо створення умов  для розвитку малого та середнього бізнесу в Луганській області. Учасниками відмічено, що на 01.10 2006 року створено 26 бізнес-центрів, 3 бізнес-інкубатора, 10 фондів підтримки підприємництва, 134 кредитних союза, 29 інвестиційних фондів та компаній. Суб’єкти підприємницької діяльності приймають участь в міжрегіональних та міжнародних ярмарках, виставках та конкурсах.

       Отримана під час профільної робочої групи інформація буде узагальнена, систематизована та оцінена відповідно до методичних рекомендацій щодо  здійснення громадського моніторингу регіональної політики з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України в Луганській області, які ухвалено Координаційною радою з питань інформування громадськості Луганської області щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: