Засідання “круглого столу” членів Координаційної ради з питань інформування громадськості Луганської області

11 жовтня 2006 року в Луганській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання "круглого столу" членів Координаційної ради з питань інформування громадськості Луганської області щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.  

11 жовтня 2006 року в Луганській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання “круглого столу” членів Координаційної ради з питань інформування громадськості Луганської області щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України. Круглий стіл організовано Луганською обласною фундацією “Регіон і Громада” в рамках проекту ” Розробка та впровадження механізму громадського моніторингу Луганської регіональної політики Європейської та Євроатлантичної інтеграції України”, що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

У засіданні взяли участь начальник Головного управління економіки Луганської обласної адміністрації Альберт Зінченко, голова Луганської Обласної Фундації “Регіон і Громада” Наталія Бойко, начальники управлінь та відділів Луганської обласної державної адміністрації, представники засобів масової інформації та громадських організацій Луганщини.

Метою засідання було обговорення проектних заходів та розгляд проекту методичних рекомендацій і плану-графіку виконання робіт щодо здійснення громадського моніторингу луганської регіональної політики європейської та євроатлантичної інтеграції, запропонований громадською організацією Луганською Обласною Фундацією “Регіон і Громада”

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: