Запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада?

18 березня з 10:00 до 14:00 в Києві відбуватиметься тренінг “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада?”

18 березня з 10:00 до 14:00 в Києві (вул. Ярославів Вал, 9) відбуватиметься тренінг “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада?” Захід організовує Фундація “Відкрите суспільство” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг проведе Іван Сікора, директор Фундації “Відкрите суспільство”.

Під час заходу буде висвітлено особливості моніторингу корупційних ризиків, пов’язаних із конфліктом інтересів у діяльності посадовців (депутатів, державних службовців, посадовців органів місцевого самоврядування). Особливу увагу буде звернуто на міжнародні й українські стандарти та нормативно-правові акти, що регулюють питання конфлікту інтересів (рекомендації Ради Європи щодо кодексів поведінки державних службовців, рекомендації та стандарти Організації економічного співробітництва та розвитку, закони України “Про засади запобігання та протидії корупції”, “Про правила етичної поведінки”, “Про державну службу” тощо).

Учасники тренінгу поетапно розглянуть кроки, які мають здійснювати громадські активісти та журналісти при проведенні моніторингів і розслідувань. Окрему увагу буде зосереджено на зборі доказової бази через використання прямих та опосередкованих методів, аналізу отриманих даних за допомогою методології соціальних мереж близьких осіб декларанта (публічної особи). “Методологія соціальних мереж близьких осіб декларанта (публічного службовця) дає змогу комплексно підійти до ідентифікації ознаки конфлікту інтересів та виявлення фактичних отримувачів вигоди”, – вважає директор Фундації “Відкрите суспільство” Іван Сікора.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
Іван Сікора
050 38 24 661
osf55@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: