Запобігання конфлікту інтересів посадовців: тренінг у Дніпропетровську

11 березня з 10:00 до 14:00 у Дніпропетровську відбуватиметься тренінг “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців”

11 березня з 10:00 до 14:00 у Дніпропетровську (Будинок спілок, просп. Карла Маркса, 93, кругла зала) відбуватиметься тренінг “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців”. Захід проводить Фундація “Відкрите суспільство” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Що треба робити громадським активістам і журналістам, щоб ефективно протидіяти корупції та конфлікту інтересів у діяльності публічних службовців? Відповідь на це питання отримають учасники тренінгу. Також їм буде повідомлено про конкурс журналістських матеріалів на теми доброчесності влади та бізнесу, який буде оголошено незабаром.
 
Тренінг буде проводити Іван Сікора, директор Фундації “Відкрите суспільство”.

Учасники тренінгу ознайомляться з:
– вимогами законодавства й міжнародними стандартами ефективної та результативної антикорупційної політики та політики у сфері врегулювання конфлікту інтересів;
– основними принципами та стандартами запобігання корупції та політики щодо конфлікту інтересів як складової антикорупційної політики;
– особливостями конфлікту інтересів у діяльності публічних службовців (посадовців центральних і місцевих органів виконавчої влади, депутатів Верховної Ради та місцевих рад) на прикладі конкретних прикладів (кейсів).

Особливу увагу під час тренінгу буде приділено інструментарію, який може використовувати громадськість для проведення власних розслідувань. Учасники тренінгу ознайомляться з методологією соціальних мереж близьких осіб декларанта (публічного службовця) як основи моніторингу конфлікту інтересів, навколо якого об’єдналася Коаліція “За доброчесну публічну службу”.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
050 38 24 661
osf55@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: