Як зберегти школи в малих громадах: навчальний тренінг

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує команди шкіл сільської місцевості та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей до участі у дводенному тренінгу “Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах”

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує команди шкіл сільської місцевості та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей до участі у дводенному тренінгу “Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Орієнтовне місце й дата проведення заходу – Луганськ, 19-20 жовтня.

Під час заходу учасники розглянуть такі питання:
– законодавча база створення, ліквідації та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ);
– функціонування ініціативних груп;
– планування та проведення кампаній на захист громадських інтересів;
– інструменти дій під час адвокасі-кампаній.

Після тренінгу учасникам буде запропоновано взяти участь у конкурсі малих грантів з упровадження на місцях громадських ініціатив із захисту та збереження освітніх послуг у власних громадах.

Для участі у тренінгу слід подати заявки від двох представників (від школи та місцевої громади). Організатори забезпечують учасників харчуванням і проживанням під час заходу, роздатковими матеріалами та навчальною літературою, компенсують витрати на проїзд.

Учасників відбиратимуть на конкурсній основі. Заповнені заявки слід надіслати до 10 жовтня на електронну адресу lawforschool@gmail.com, факсом на номер (0642) 491 374 чи поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Вадим Сабінін
(0642) 491 374
099 043 40 24

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: