Як програми замісної підтримувальної терапії впливають на криміногенну ситуацію?

Одеська правозахисна група “Верітас”, Національна академія внутрішніх справ та Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я підготували аналітичний звіт “Вплив програм замісної підтримувальної терапії на криміногенну ситуацію в державі”

Одеська правозахисна група “Верітас”, Національна академія внутрішніх справ та Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я підготували аналітичний звіт “Вплив програм замісної підтримувальної терапії на криміногенну ситуацію в державі”. Видання підтримала програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні розглянуто вплив програм замісної підтримувальної терапії на мотивацію та рівень кримінальної активності їх учасників і можливості впливу на криміногенну ситуацію в Україні в цілому.

Одеська правозахисна група “Верітас”
(048) 784 03 94

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: