Як Мінекономіки управлятиме непридатним та надлишковим військовим майном?

26 січня 2016 року експерти Центру підтримки реформ разом із фахівцями Міністерства економічного розвитку і торгівлі України шукали рішення щодо проблеми наявності невластивих функцій Міністерства оборони України в питаннях управління майном, зокрема непридатним для подальшого використання.

26 січня 2016 року експерти Центру підтримки реформ разом із фахівцями Міністерства економічного розвитку і торгівлі України шукали рішення щодо проблеми наявності невластивих функцій Міністерства оборони України в питаннях управління майном, зокрема непридатним для подальшого використання.

Обговорення відбувалося у рамках робочої групи Мінекономіки та стосувалося управління об’єктами державної власності, щодо реалізації надлишків військового майна та такого, що набуло непридатного стану для подальшого використання Збройними Силами України, з визначенням суб’єктів, на які покладено такі функції.

Урядові фахівці та громадські експерти порушували багато дискусійних тем. Приміром, як військові бояться Прокуратури і тому не списують машини 1946 року; на якому чесному слові досі “стоять” складські приміщення з цегли 1980х років.

Учасники групи обмінялися своїми ідеями та вже мають попередній проект алгоритму рішення. Наступна зустріч відбудеться  за тиждень, де експерти презентуватимуть свої напрацювання та працюватимуть над фінальним рішенням.

Нагадаємо, що Міністерство економіки звернулося до Центру підтримки реформ з проханням залучити експертів, які оперативно та фахового допоможуть розібратися у організаційній структурі оборонно-промислового комплексу, корпоратизації та акціонуванні об’єктів, створенні вертикальних і горизонтальних інтегрованих структур, а також виробити план дій, відповідно до якого списуватиметься непридатне та надлишкове військове майно.

Протягом 2 днів від моменту запиту Центр підтримки реформ залучив 14 фахівців, компетенції та готовність співпрацювати яких допоможуть оптимізувати та підвищити ефективність оборонно-промислового комплексу.

Центр підтримки реформ працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Анна Козаченко, прес-служба Центру підтримки реформ при КМУ, aokozachenko@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: