Як будувати відносини ОСББ і ЖБК з постачальниками комунальних послуг?

19 вересня о 13:00 у місті Мелітополь (Запорізька область), у конференц-залі Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” (пр. Б. Хмельницького, 85), відбудеться круглий стіл “Правове регулювання відносин із постачальниками комунальних послуг у межах чинного законодавства України та в контексті Програми реформування ЖКГ”

19 вересня о 13:00 у місті Мелітополь (Запорізька область), у конференц-залі Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” (пр. Б. Хмельницького, 85), відбудеться круглий стіл “Правове регулювання відносин із постачальниками комунальних послуг у межах чинного законодавства України та в контексті Програми реформування ЖКГ”. Захід проводить Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Круглий стіл пройде під гаслом “Комунальне майбутнє Мелітополя – безконфліктні відносини з постачальниками комунальних послуг”.

Метою заходу є публічне обговорення та врегулювання відносин ОСББ з монополістами – постачальниками комунальних послуг шляхом взаємних поступок, формування спільного бачення пріоритетів реформування житлово-комунального господарства в Мелітополі та вироблення узгодженого плану їх реалізації.

До участі запрошують представників влади, підприємств – постачальників комунальних послуг, ОСББ, ЖБК, ОК, громадських організацій, ЗМІ та всіх охочих.

Учасники заходу обговорять такі питання:
– як будувати відносини ОСББ і ЖБК з постачальниками комунальних послуг;
– врегулювання договірних відносин із постачальником;
– можливості та шляхи “порятунку” від інженерних комунікацій, які перебувають за межами багатоквартирного будинку.
 
Пропозиції та зауваження щодо тематики круглого столу можна надсилати на електронну адресу MelitopolOsbb@mail.ru.

Вхід вільний.

Контакти:
Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: