Як працюють митні процедури в Україні у 2020 році – експерти презентують результати опитування

29 жовтня 2020 р. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) презентує ключові результати опитування понад 1000 українських підприємств-експортерів та -імпортерів стосовно митних процедур в Україні та можливості оскаржити дії митних органів.

Опитування було проведене в 2020 році проєктом «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного Фонду «Відродження» та Atlas Network.

Автори дослідження та учасники заходу обговорять: чому затримують вантажі під час митного контролю, як працює «єдине вікно» та електронний документообіг, а також як бізнес оцінює такі процедури, як: митне оформлення, прийняття рішень щодо митної вартості товарів, пост митний аудит тощо.

Запрошуються представники ЗМІ

Що?  Презентація  «Презентація результатів П’ятого щорічного опитування експортерів та імпортерів. Епізод другий: митні процедури та оскарження дій митних органів очима бізнесу»
Де?  Он-лайн. Платформа Microsoft Teams.  
Коли?  29 жовтня, 2020 р., 11:00 – 12:30.
Учасники:Презентація дослідження: Оксана Кузяків, керівник проєкту, виконавчий директор Ірина Федець, старший науковий співробітник ІЕДЄвген Ангел, науковий співробітник ІЕД Андрій Бутін, Старший науковий співробітник ІЕД
Учасники дискусії: Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена УкраїниОксана Дрозач, старший проектний менеджер Офісу підтримки реформ Міністерства фінансів України Кирило Номінас, Інспектор Ради бізнес-омбудсмена Представник Державної митної служби. Інші експерти  

Фейсбук подія

Мови заходу: українська

Акредитація для ЗМІ: Олена Рубанік, rubanik@ier.kyiv.ua або +38 (097) 352 04 11

Довідкова інформація: Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю» – це трирічна ініціатива Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, яка сприяє успішній реалізації митної реформи та побудові ефективної та чесної митниці за допомогою постійного громадського моніторингу. Ініціатива існує за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного фонду «Відродження» та Atlas Network. Учасниками є 26 ОГС та бізнес-асоціацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: