Волинські активісти розкажуть про можливості співпраці НУО та влади

17 грудня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, на якій Волинська округа “Пласту” презентує проект “НДО та влада: спільна робота – вагомий результат”

17 грудня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, на якій Волинська округа “Пласту” презентує проект “НДО та влада: спільна робота – вагомий результат”. Проект став одним із переможців першого туру обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект стосується співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій Волині, а також підтримки громадського сектору з боку органів місцевого самоврядування. Основна мета проекту – розробити та пролобіювати районні програми підтримки громадських організацій у Ковельському, Володимир-Волинському, Нововолинському та Рожищенському районах Волинської області.

Програми підтримки, за задумом ініціаторів, зможуть вирішити основні проблеми в діяльності НУО, адже передбачатимуть не тільки механізми співпраці влади та громадських організацій, а й закладатимуть фінансування.

Учасники:
– Вікторія Демчук, керівник проекту;
– Ірина Гайдучик, координатор муніципальних програм Волинського Інституту Права;
– Петро Лавринюк, президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

За даними головного управління юстиції у Волинській області, на кінець 2011 року в регіоні було зареєстровано 780 громадських організацій. Найбільш поширеними є оздоровчі та фізкультурно-спортивні організації (144), професійної спрямованості (125) та молодіжні (100). При цьому об’єднань обласного рівня, які реально працюють, експерти нараховують лише близько 30, а районних – іще менше.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: