Вікторія Стократюк, менеджерка програми “Громадянська стійкість”

Здобула освіту у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.  

У 2014 році стала однією із співзасновниць і співзасновників проєкту «Повернись живим». Була у команді до 2017 року, переважно займалась фінансовою частиною роботи проєкту (бюджетуванням операційної діяльності організації, обліком витрат і надходжень та веденням відкритої звітності проєкту), організацією основних закупівель обладнання для допомоги військовим, підтримки інструкторських програм проєкту «Повернись живим», договірною роботою зі спонсорами. 

У 2018 році була менеджеркою по роботі з партнерами у проєкті дослідження сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань «Ukrainian Reading and Publishing Data 2018» (культурно-видавничого проєкту «Читомо»). 

З 2019 року приєдналась до команди Міжнародного фонду «Відродження» як менеджерка Ромської програми.  

З 2023 року Вікторія працює у Фонді менеджеркою програми «Громадянська стійкість», що була створена у відповідь на виклики повномасштабної війни. У програмі координує проєкти з підтримки інтеграції внутрішньопереміщених осіб у громади, розширення можливостей та сприяння їх включення до прийняття рішень. Долучена до роботи над процесом просування деінституціоналізації та відповідного реформування сфери надання послуг підтримки в Україні. 

До сфери інтересів та експертизи входять теми захист прав ВПО, адаптація/інтеграція до нових громад та економічне успроможнення; збереження та розвиток людського капіталу; підтримка інституційної спроможності ОГС та громад ВПО; теми соціальної згуртованості та соціальної політики для інклюзивного відновлення.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: