Виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС: чи є прогрес у секторальних реформах?

27 червня о 9:30 у Києві відбудеться круглий стіл “Виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС: чи є прогрес у секторальних реформах?”

27 червня о 9:30 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться круглий стіл “Виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС: чи є прогрес у секторальних реформах?” Захід проводить Інститут економічних досліджень і політичних консультацій за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу розглянуть реформи у сферах державних закупівель, оподаткування, митного контролю, в енергетичній і транспортній галузях.

Під час круглого столу експерти представлять результати моніторингу реалізації економічних аспектів європейської інтеграції (з листопада 2011-го до травня 2012 року), відображених у Порядку денному асоціації Україна-ЄС.

Також під час круглого столу заплановано обговорити євроінтеграційні реформи в різних секторах української економіки.

Питання для обговорення:
– Що заважає державі ефективно допомагати підприємствам і здійснювати закупівлі?
– Чи покращилось податкове адміністрування?
– Що потрібно для європеїзації енергетичного сектору України?
– Які покращення містить новий Митний кодекс?
– Коли українці зможуть користуватися перевагами спільного авіаційного простору з ЄС?

До участі в заході запрошують представників уряду, недержавних аналітичних центрів, незалежних експертів, представників посольств країн ЄС, міжнародних організацій і ЗМІ.

Програма

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій
Вікторія Жовтенко
(044) 278 63 42
(044) 278 63 60
zhovtenko@ier.kiev.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: