Відбувся Форум “Посилення участі молоді у формуванні та реалізації молодіжних програм та доступ до інформації про фінансування”

17-18 липня на Львівщині відбувся Форум “Посилення участі молоді у формуванні та реалізації молодіжних програм та доступ до інформації про фінансування”, що проводився в рамках проекту “Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою форуму був обмін досвідом та інформацією між молодіжними НУО та громадськими активістами щодо доступу молоді та організацій до публічної інформації, участі у формуванні та реалізації актів, якими визначаються напрямки молодіжних програм, фінансування із державного та місцевих бюджетів, напрацювання рекомендацій посилення участі молоді та організацій у формуванні та реалізації молодіжної політики, захисті своїх прав та прав молоді на інформацію, участі у нормотворчості, моніторингу діяльності органів влади.

Організаторами Форуму виступили Комітет підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Центром громадської адвокатури у рамках проекту Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У перший день відбулося активне обговорення та обмін досвідом у форматі “відкритого простору” (Open Space). У рамках другого дня заходу для представників молодіжних громадських організацій та молодіжних лідерів були проведені тренінги щодо отримання та лобіювання отримання доступу до інформації, оскарження незаконних відмов у отриманні інформації, здійснення моніторингу діяльності органів влади у справах молоді.

Проект “Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми” має на меті покращення реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації та захисті права на інформацію.

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: