Веб-конференція “Практичні рекомендації для малих виробників с/г продукції”

Веб-конференція за участю експертів у сфері агропромислового розвитку відбудеться в Чернігові 5 березня 2015 р. о 14.30, за адресою аудиторія №1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.

Веб-конференція «Практичні рекомендації для малих  виробників сільськогосподарської продукції  в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС» за участю експертів у сфері агропромислового розвитку відбудеться в Чернігові 5 березня 2015 р. о 14.30, за адресою аудиторія №1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.

Захід проходитиме в рамках проекту «Аналіз впливу асоціації з Європейським Союзом на агропромисловий сектор України» Сіверського інституту регіональних досліджень за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Метою веб-конференції є обговорення практичних рекомендацій для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС, висвітлення інформації щодо регіональної специфіки областей України, діяльності малих виробників сільськогосподарської продукції.

До роботи у заході залучені регіональні фахівці у сфері АПК з 9 областей України.

Рекомендації демонструватимуть потенціал розвитку малого аграрного бізнесу та сільських територій, забезпечення самозайнятості населення в контексті Угоди про асоціацію з ЄС та міститимуть інструкції до дій, відповіді та практичні поради щодо створення ініціативних груп при сільських радах, регіональних агентств для вивчення існуючих практик відродження та розвитку кооперації й підприємництва на селі; відродження фермерства, відновлення традиційних видів господарської діяльності, супутніх сільгоспвиробництву (народних ремесел, виноробства, сироваріння, а також органічного землеробства і скотарства), розвитку зеленого туризму тощо.

Контакти:  Дмитро Казіміров, Людмила Чабак, тел. 676-052, 067-461-73-86

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: