Вебінар для медіа: «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?», що відбудеться  16 березня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години.

В першу чергу захід розрахований на представників та представниць ЗМІ, блогерів та блогерок, співробітників та співробітниць пресслужб, усіх, хто створює інформаційні повідомлення щодо перебігу збройного конфлікту в Україні.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  1. Міжнародне гуманітарне право, чому журналістам/кам слід знати його основи?
  2. Збройні конфлікти, їх види, для чого потрібна їх класифікація? Як кваліфікувати ситуацію на Сході України та в Криму з точки зору міжнародного права?
  3. Різниця між станом війни і воєнним станом.
  4. Різниця між окупацією і анексією.
  5. АТО, ООС, збройний конфлікт, війна, агресія: як вони співвідносяться ці поняття?

а також:

  • Проблеми пошуку судових рішень.
  • Проект «Суд на долоні» для пошуку судових рішень та використання його даних у власних проектах та інформаційних матеріалах.
  • Методологія збирання та обробки даних в проекті «Суд на долоні».
  • Можливості пошуку та отримання статистичних даних щодо судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні, використання фільтрів для уточнення пошукових запитів.
  • Обмеження при аналізі даних судових рішень.

Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та вебінару і отримати на них відповіді!

Спікери вебінару:

  • Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».
  • Захаров Кирило, директор аналітичного департаменту ТОВ «МА «Промедіа Консалтинг», співзасновник та керівник проекту «Суд на долоні», експерт з питань відкритих даних, консультує з питань розробки інформаційних технологій на основі даних, з 2017 року працює над дослідженням та аналізом судових рішень.

Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».

Взявши участь у вебінарі, ви:

  • зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
  • отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
  • матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Реєструйтеся на вебінар до 15 березня за посиланням https://forms.gle/oFb9fwhjNYkS5b37A

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/21gB6mKFu

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводиться в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, ОГПУ, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: