В Ужгороді відбудеться презентація Аналітичного звіту “Візова політика Угорщини та Словаччини в Консульських установах на території Закарпатської області”

2 вересня 2009 року в м. Ужгороді Центр стратегічного партнерства проводить презентацію Аналітичного звіту “Візова політика Угорщини та Словаччини в Консульських установах на території Закарпатської області” за результатами третього етапу моніторингу, який відбувався в липні цього року.

Відповідний проект виконувався в рамках реалізації громадської ініціативи Консорціуму експертних організацій України “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження”.

Відмінність даного етапу моніторингу від двох попередніх полягає в тому, що він виконувався за розширеною методологією, яка включала:

  • анкетування аплікантів на виході з Консульства щодо їх досвіду проходження всієї візової процедури;
  • включене спостереження за результатами прийому документів від аплікантів для виявлення “прихованих відмов” ще на етапі їхньої подачі;
  • співбесіди щодо теперішнього та попереднього досвіду візового клопотання та подорожей до ЄС.

Загалом в рамках моніторингу трьох консульств на території Закарпатської області було опитано 1084 респондентів з них:

  • 300 осіб в ході анкетування;
  • 754 особи в рамках включеного спостереження за результатами подання документів;
  • з 30 особами проведені співбесіди.

Результати моніторингу візової політики консульських установ ЄС на території Закарпатської області є одним із регіональних сегментів у Всеукраїнській картині візової політики і практики країн ЄС на території України. Загальний Аналітичний звіт за результатами системного моніторингу всіх консульських установ країн ЄС (21 консульство з 11 країн-членів ЄС) віддзеркалює рівень політичної готовності ЄС ухвалити рішення щодо безвізового режиму для України та буде використаний для аналітичного супроводу “візового діалогу” Спільного візового комітету Україна-ЄС.

У презентації братимуть участь представники Європейської комісії, Центру миру, конверсії та зовнішньої політики України, Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгороді та Консульства Угорської Республіки в м. Берегово, Генерального консульства Словацької Республіки в м. Ужгороді, представники експертних кіл наукових та навчальних установ Закарпаття, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації краю та численні ЗМІ.

Презентація відбудеться за адресою: вул. Університетська 21/318, конференц-зал Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді.

Початок о 14:30 .

Акредитація за телефонами:

+38 0312 64 44 51,

+380312 64 44 79

E-mail: uf.niss@gmail.com

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: