В Україні стартувала антидискримінаційна кампанія

В Україні стартувала кампанія з протидії дискримінації. Її цілі, напрямки роботи, аудиторію представляли координатори кампанії.

В Україні стартувала кампанія з протидії дискримінації. Її цілі, напрямки роботи, аудиторію представляли координатори кампанії. 

Зазвичай у повсякденному житті ми не замислюємося над тим, що дискримінація існує. Доки самі, наші родичі чи друзі не зіштовхнемося з обмеженням своїх прав. Проте мало кому з нас вдається відновити свої права чи отримати послугу, в якій нам було відмовлено. Це зазвичай відбувається через те, що ми не знаємо, що робити у випадках, коли нас дискримінували. 

«Кожен з нас може бути дискримінований за тією чи іншою ознакою. Всіх нас можна розділити за віком, за статтю, за національністю… А нещодавно в Україні актуалізувалася проблема – дискримінація і за місцем реєстрації», – наголосила Ірина Федорович, голова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації, співкоординатор проекту «Без кордонів» на презентації антидискримінаційної кампанії.

Логотипом антидискримінаційної кампанії стала черепашка, яка лежить догори дригом. Їй важко встати. І тільки з допомогою інших вона зможе встати на ноги. Координатори переконані, що схожа ситуація в Україні – щоб ваші права не порушувалися, потрібно протидіяти дискримінації.

«Навіть складно говорити про дискримінацію сьогодні, коли війна. Але ми не можемо не порушувати ці питання, які справді стосуються кожного», – зауважив Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».  

Координатори стверджують, що вже давно в українському суспільстві назріла потреба у публічній дискусії – не просто говорити про дискримінацію, а вчитися їй протидіяти. Більше можна дізнатися на сайті кампанії www.discrimi.net.

Контакти: Юлія Милая, 050 515 07 44, ym@humanrights.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: