В Оздоровчому комплексі санаторного типу “Очаків” дітей знайомили з Європейським Союзом

26 серпня 2009 року в Оздоровчому комплексі санаторного типу “Очаків” відбувся семінар для школярів, присвячений інформації про Європейський Союз та країни, що входять до нього.

Підвищення обізнаності, поширення знань про Європейський Союз серед школярів, які відпочивають, – такою метою керувалися організатори семінару з Центру європейської інформації (ЦЄІ) у Миколаєві.

Захід відбувся в рамках проекту “Створення Центру європейської інформації на базі ОУНБ у Миколаєві”, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Консультант ЦЄІ Моісеєва Наталія Володимирівна, розпочинаючи семінар, розповіла про символіку Європейського Союзу, гімн та прапор. Вона також розказала про інституції Євросоюзу та їхні функції і провела з дітьми вікторину – міні-урок про країни ЄС.

Голубєва Тетяна Василівна розповіла школярам про переваги перебування країн в Європейському Союзі, про те, яку донорську допомогу отримають країни від цього об’єднання та які зміни повинні відбутися в Україні, щоб вона стала дійсно європейською країною. Вона також запропонувала дітям гру на тлумачення слів іноземного походження.

Під час заходу організатори семінару відповіли на запитання школярів, розказали про послуги, які надає ЦЄІ у Миколаєві.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати, звернувшись до Моісеєвої Наталії за тел.: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net та Голубєвої Тетяни за тел. (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru.

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з  і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві — забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети “Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: