В Очакові відбувся семінар для школярів “Ключові факти та цифри про Європу, інституції ЄС та європейців”

24 липня на території ОКСП “Очаків” у м. Очаків відбувся семінар “Ключові факти та цифри про Європу, інституції ЄС та європейців”, організований Центром європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О. Гмирьова за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Учасники семінару дізналися про факти та цифри з історії розвитку Євросоюзу, обговорили цілі створення ЄС та функції його інституцій, ознайомилися з особливостями життя європейців та перспективами розвитку європейської спільноти. В рамках семінару також відбулися ігри, перегляд книжкової виставки та інших інформаційних ресурсів з європейської тематики, а також презентація можливостей, послуг та планів розвитку Центру європейської інформації ЦЄІ в м. Миколаїв.

Центр європейської інформації (ЦЄІ) у м. Миколаїв був створений Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду “Відродження”. Мета Центру європейської інформації у Миколаєві — забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет.

З інформацією про Центр європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети “Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення якості та ефективності державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та формування суспільного запиту на європеїзацію України через ініціювання, фінансову, експертну та організаційну підтримку громадських ініціатив задля перетворення України на справді європейську державу.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: