В Очакові відбудеться семінар для школярів “Ключові факти та цифри про Європу, інституції ЄС та європейців”

24 липня 2009 року о 10:00 на території ОКСП “Очаків” у м. Очаків відбудеться семінар “Ключові факти та цифри про Європу, інституції ЄС та європейців”, який проводить Центр європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О. Гмирьова. Захід пройде за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Учасники семінару дізнаються про факти та цифри з історії розвитку Євросоюзу, обговорять цілі створення ЄС та функції його інституцій, познайомляться з особливостями життя європейців та перспективи розвитку європейської спільноти. В програмі семінару також заплановані ігри, перегляд книжкової виставки та інших інформаційних ресурсів з європейської тематики, а також презентація можливостей, послуг та планів розвитку Центру європейської інформації ЦЄІ в м. Миколаїв.

У програмі семінару заплановані виступи:

  • Голубєвої Тетяни Василівни – координатора проекту “Створення Центру європейської інформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві”;
  • Моісеєвої Наталії Володимирівни – консультанта Центру європейської інформації в м. Миколаїв.

До участі у семінарі запрошуються діти старшого шкільного віку, які відпочивають у ОСКП “Очаків”, представники адміністрації цього закладу, ЗМІ.

Час початку семінару:  10:00

Дата:  24 липня  2009 р.

Місце: ОСКП “Очаків”, м. Очаків Миколаївської області  

Центр європейської інформації (ЦЄІ) у м. Миколаїв був створений Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду “Відродження”. Мета Центру європейської інформації у Миколаєві — забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет.

З інформацією про Центр європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети “Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення якості та ефективності державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та формування суспільного запиту на європеїзацію України через ініціювання, фінансову, експертну та організаційну підтримку громадських ініціатив задля перетворення України на справді європейську державу.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: