В Луганську оцінять діяльність органів виконавчої влади щодо реформування ЖКГ у місті й області

8 жовтня 2009 року об 11:00 у приміщенні Луганського Прес-клубу відбулася прес-конференція, присвячена питанням проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо реформування ЖКГ в Луганській області.

Громадську експертизу проводить Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація “Чайка” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” спільно з представниками інших громадських організацій та учасників акції “Громадянський комунальний самозахист”.

Громадські експерти під час експертизи очікують отримати від управління ЖКГ Луганської області документи, що стосуються реформування ЖКГ за трьома розділами програми: зміна відносин власності, реформування в сфері тепло-, водопостачання та водовідведення, забезпечення соціальних гарантій під час реформування ЖКГ.

Вивчення документів надасть змогу відповісти на наступні питання:

  • Як ефективно проводиться реформа ЖКГ на рівні Луганської області, м. Луганська, міста обласного підпорядкування Краснодону, районного центру смт. Станиці Луганської області, Станично-Луганського району.
  • Як забезпечується виконання Програми, спрямованої на швидкі системні зрушення, на різних рівнях підпорядкованості виконавчих органів (рівень державної влади, рівень місцевого самоуправління, керованість процесом реформування).
  • Які проблеми виникли під час реформування ЖКГ в області та в населених пунктах різної категорії або виявилися такими, що неможливо вирішити.
  • Як результати реформування ЖКГ відбилися на населенні і яка ефективність зворотнього зв’язку зі споживачами в області та в задіяних населених пунктах.
  • Що може запропонувати громадськість щодо вдосконалення діяльності органів виконавчої влади в сфері реформування ЖКГ.

Під час виконання експертизи відбувається також апробація Постанови КМУ від 5.11.2008 р. № 976 “Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи органами виконавчої влади”.

На прес-конференції було висвітлено результати громадської оцінки стану ЖКГ на даний момент, було роздано перелік питань експертів до Луганської обласної державної адміністрації.

В прес-конференції брали участь члени експертної групи. 

Контакти виконавців проекту:

ЛГО “Чайка”, Мартьянова Тетяна Олександрівна, тел. (0642) 65-49-14.

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: