УВАГА! Продовжено терміни Конкурсу з відбору консультанта для проведення дослідження щодо сегрегації в освіті

Продовжено терміни тендеру на залучення консультанта для проведення дослідження та підготовки аналітичного документу з проблематики сегрегації в освіті дітей з ромських громад - до 26 лютого 2018 року.

МФВ інформує про те, що продовжено терміни тендеру на залучення консультанта для проведення дослідження та підготовки аналітичного документу з проблематики сегрегації в освіті дітей з ромських громад –  до 26 лютого 2018 року. 

Опис проекту

Міжнародний Фонд «Відродження» у співпраці з БФО «Благодійний фонд Порошенка» реалізує комплексний проект «Аналіз державних політик у сфері інклюзивної освіти». Метою данного проекту є всебічний аналіз діючого законодавства та державної політики у сфері інклюзивної освіти задля вироблення рекомендацій із їх вдосконалення.

Компонент дослідження проблематики сегрегації в освіті дітей із ромських громад реалізується Ромською программною ініціативою.

Опист проблеми

Доступ до якісндї освіти ромських дітей є чи не найбільшою проблемою для представників ромських громад в контексті дискримінації, відокремлення від більшості і нерівних можливостей. Їхні прояви найбільш помітні в школах з переважною кількістю учнів ромського походження. Фактично, ці навчальні заклади безпосередньо являють собою прояви сегрегації (відокремлення від більшості) ромських учнів. Сегрегація може проявлятися як на рівні класів у загальних школах, так і на рівні навчальних закладів – школах, розташованих поблизу компактних поселень тощо.

В контексті реформ, які відбуваються в системі освіти й, зокрема, формування інклюзивного освітнього простору для всіх без винятку дітей, Ромська програмна ініціатива вважає за доцільне глибше вивчити питання сегрегації в шкільній і дошкільній освіті ромських дітей, її впливу на подальшу соціальну адаптацію учнів, які навчалися в окремих школах і класах, причинах сегрегації і можливостей і перспектив її подолання. Зважаючи на регіональні аспекти проблематики, звертаємо увагу потенційних кандидатів, що дане дослідження доцільно виконувати по тим регіонам, де є компактні поселення ромів (попередньо – Закарпатська, Одеська, Харківська, Черкаська області). Зважаючи на специфіку теми, яка досіджується, Ромська програмна ініціатива надасть контакти представників ромських громад і неурядових організацій, які працюють в регіонах задля налагодження контакту з громадами і навчальними закладами.  

Заявки просимо подавати до понеділка, 26 лютого 2018 р., на адресу електронної пошти roma@irf.ua, зазначивши у темі листа “Консультант – сегрегація в освіті дітей із ромських громад”.

Заявка повинна містити:

  • Резюме
  • Мотиваційний лист (із зазначенням очікувань щодо розміру винагороди (цінова пропозиція) та контактних даних двох осіб (ПІБ, посада, телефон, e-mail), з якими програма за потреби зможе зв‘язатися для отримання рекомендації)
  • Опис методології дослідження
  • Бюджет дослідження

Результати відбору будуть оголошені 1 березня  2018 року.

Детальніше про конкурс за ПОСИЛАННЯМ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: